Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in ce zona stai nonameyet?ca vad ca ai spus ca e aproape de tine poliservu'.

    Comment


    • asteptam niste poze sa ne orbeasca acum masinuta ta cu stralucirea ei

      Comment


      • poze nu am facut.ceara am luat-o de pe 23 august 15ron a fost dar foarte buna m-am mirat ca e atat pretul este o cutie galbena mica marca "carnauba" .de stralucit straluceste dar nu iesit din tipari dar, nu mai sta mizeria pe ea nici praf nici noroi nici apa ..azinoapte am mers cu ea prin ploaie si a doua zi zici ca era spalata, nu s-a lipit nimic pe ea.A fost munca multa cand am dat-o ca nu se da oricum.

        @Mihaitza firul de care e vorba vezi ca e tutorial la "how to" pe forum.

        PS: la ceara vedeti sa luati ceara care sa nu fie abraziva.
        Last edited by Distrat; 4 June 2009, 21:54.

        Comment


        • si cum ai aplicat'o pe masina?(ceara)

          Comment


          • daca ai vazut filmul ala karate kid de il pune pe ala sa ceruiasca masinile alea.cam asa ceva

            Comment


            • in primul rand colegii forumisti din ploiesti,dati add pe Y.M la the_same90 si putem sa vorbim si acolo.dreamer stau in berceni(putin mai incolo de teleajen),dar maine o sa vin din blejoi direct la poliserv.stau in 2 locuri(poveste lunga)

              Comment


              • te duci pe la 15 si spui ce te supara ,cu cer direct diagnoza injectoare ca daca totul e ok platesti ,
                ca de facut trebuie sa faca ceva inclusin diagnosticarea,
                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                Comment


                • Originally posted by Dreamer View Post
                  nu stiu sigur cand este urmatoarea intalnire,dar viziteaza threadul cu intalniri si gasesti destule informatii pe acolo.

                  @bog_82_abo: loganul tau e o berlina albastra ?
                  nu, e rosu passion

                  Comment


                  • aaa,ok mersi,vazusem un logan pe strada undeva in 9 may cu abo la numar

                    Comment


                    • ai avut rabdare

                      Comment


                      • Stii ce se spune ca daca vrei ceva sa iasa bine fa-o cu mana ta si cu rabdare.

                        Comment


                        • pai si eu l-am vazut pe alt tau
                          am parcat chiar in fata lui.M-am mutat recent pe Padina, in 9 Mai. Stai prin zona?

                          Comment


                          • aha deci tu erai,am vazut eu bine si numaru acolo cu 82,doar ca am uitat culoarea,pe padina acolo unde am parcat stau bunicii,si mai trec pe la ei cand vine pensia)

                            Comment


                            • ce bine era daca venea pensia mai des
                              nu-i asa DREAMER?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                              Comment


                              • eh eu trec pe la ei mai mereu,de fiecare data mai scapa acolo cativa lei si pentru nepotu'....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google