Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MAI DAI IN ROATA LOR DE REZERVA
    nu sunt de curind intrat in club[fac anu] si din pacate nu am fost decit la o intilnire , lucrez majoritatea weechendulilor sau fusesi prin tarile calde ,
    din pacate pot venii la intilniri decit daca stiu cu 2-3 zile inainte de aceia avem nevoie de un organizator
    cit despre acel , pardon logan cu nr de ph care fuse la mioveni nu prea cred ca are deaface cu L C ploiesti
    eu activez si pe un forum/asociatie cu o pasiune dea mea acvaristica ,timp de 2 ani am fost la intilnirile locale 2 [doua] persoane dar nu neam lasat, ne intilneam beam o bere discutam despre acvarii iar la ultima intilnire am umplut terasa la NR14
    PH-16-GMC@ nu lasa sa te supere o mojicie a cuiva care nu are dea faca cu LCP de fapt eu am sa cer report deoarece sa incalcat regulamentul iar respectivului sa i se aplice o sanctiune

    poate organizezi duminica o intilnire numai asa sa alegem un alt organizator[glumesc iti dai seama] dar decit cu a doua parte
    si daca tot ne stringem poate faci si o legitimatii cea propusa de tine e cea mai buna sa vezi ca nu or sa fie prea munti contra
    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

    Comment


    • Hai sa facem duminica dupa-amiaza o intalnire sa stam si noi de vorba. Eu duminica dupa ora 13 sunt liber ;)

      Comment


      • dupa ora 15 sunt disponibil
        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

        Comment


        • Originally posted by PH-16-GMC
          Cum e posibil ca un membru de care eu nu stiu nimic sa reprezinte PLOIESTI-ul si sa poarte si stiker ? Dc nu a anuntat
          ? eu nu am venit la PITESTI k nu am avut cu cine
          !!! aici nimeni nu a vrut sa vina .....Se pare ca aici fiecare fc ce vrea si cand vrea ...cat depsre comunicare si interes....nici vorba ....FELICTARI CELUI CARE A AJUNS !!!
          din cate am vazut, sli_waz a fost mai mult pe la intalnirile din Bucuresti. probabil omul circula mult prin tara si probabil a fost in zona de a ajuns la Pitesti.
          ca si idee, macar v-a reprezentat cineva la Pitesti. cu toate ca era dragut sa anunte si el pe intalnirile Ploiesti ca se duce si el acolo.
          din posturile lui reiese ca a fost si la intalnirile Ploiesti, probabil ca ati fost pe aceasi lungime de unda.
          io zic sa nu va stresati, asta este, se mai intampla si dinastea
          Last edited by crististreulea; 1 July 2009, 09:07.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • asa mai baieti vad ca ati prins viata si vreti si voi sa veniti la intalniri. GMC ia zii facem o intalnire duminca asa de dragul vemurilor bune?
            sigpicKiss FM cu personalitate.

            Comment


            • duminica ...DA ! la microbuze (judetean) mai exact spre garaj Tramvai ;) ora 19:00 Fix ..sa fiti cati mai multi . Sa putem alege un organizator
              . Multam

              Comment


              • eu nu am vazut pe sli_waz la ploiesti,sau poate nu s'a facut remarcat.

                Comment


                • sal.
                  am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                  mersi
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • De ce nu faci un poll? poate nu toata lumea e disponibila sa vina. Unii pleaca in concediu, altii la munca si asa mai departe. De ce sa aleaga altii pt ei?

                    Comment


                    • Imi pare rau pt GMC .. pe bune ..dar duminica nu o sa pot sa vin ca sambata fac nunta .. iar duminica sunt cu potroacele si e mai greu a vin .. dar eu sunt de acord cu votul celorlalti care vor fi prezenti .. Bafta baietii !!

                      Comment


                      • cand o sa ne hotaram o sa le primesti

                        Comment


                        • Casa de piatra MIhaitza

                          Comment


                          • Ms frumos )))

                            Comment


                            • ABO mai bine spui ca nu poti veni .. e mai usor asa

                              Comment


                              • sincer, da, eu nu pot veni ca vineri intru in concediu.. in fine, mi-e indiferent cine e organizator, eu sunt pt GMC ca a reusit sa faca ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google