Anunt De Solidaritate Foarte Important Ptr Membrii Prahoveni !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunt De Solidaritate Foarte Important Ptr Membrii Prahoveni !

    Cu mare parere de rau si condoleante din partea mea va anunt ca mama lui Neoreal a decedat in decursul zilei de azi !
    Ca si semn de solidaritate as vrea sa facem o cheta pentru a-l ajuta pe Neo , pentru ca majoritatea stim ca a trecut prin vremuri grele , avand multe cheltuieli cu mama lui prin spitale ! Oricine vrea sa ajute cu mult sau putin sa vina duminica la Sala Sporturilor sau sa lase numarul de telefon si o sa-l sun eu sa ne intalnim !
    Dumnezeu sa o ierte si sa-i dea putere lui Neo sa poata sa treaca peste !
    Suntem alaturi de tine !
    Last edited by MihaitzaMCV; 20 October 2011, 19:28.

  • #2
    ii pare rau mai neo stiu prin ce treci sa pierzi un om care tea indrumat haideti baieti sa punemcat avem si sa il ajutam
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #3
      condoleantele mele domnul Neo , imi pare rau , daca are cineva drum prin malu rosu sa treaca sa ma ia si pe mine duminica as fi foarte recunoscator !!!
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • #4
        Multumesc frumos..pt gandurile si implicit initiativa voastra..nu absolut nevoie de nimic..imi este f de ajuns ceea ce a ti afirmat aici..conteaza mult mai mult decat orice alta forma de retributie sau obiect material. mamii s a dus..s a chinuit f tare..tata e si el bolnav..bunica mea i s a descoperit si ei o forma de cancer..deci show ul cont..insa sa fim noi sanatosi si sa putem sa le fim aproape. cine are posib si placerea..sa vina azi sau maine la inmormantare sunt bine veniti. evenim se va tine in intervalul orar 1400-1430pm in cadrul bisericutei din cimitirul m bravu. multumesc din nou..am rms fara cuv..sincer..chiar nu e nev de nimic.serios vorbind..!!!conteaza f mult gestul ..apreciez f f mult!!atat. daca chiar vreti sa faceti ceva..imbtatisati va si dati un pupic mamelor voastre azi sau chiar acum de aveti ocazia. numai de bine..si multa sanatate.
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • #5
          Mi s-a facut pielea de gaina cand am citit postul asta .. cea mai mare tragedie in viata e sa pierzi pe cineva .. din pacate , de multe ori in viata nu apreciem persoanele de langa noi .. sper duminica sa dati cu toti dovada de solidaritate si sa veniti la Sala .. daca in momente ca astea nu ne ajutam colegii , eu unul ma retrag din grupul asta .. si 10 lei daca da fiecare , conteaza gestul !
          Ne vedem duminica !

          Comment


          • #6
            Condoleante din partea mea.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              Sincere Condoleante!
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Condoleante !
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Condoleante!!
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • #10
                    Sincere Condoleante!

                    Comment


                    • #11
                      Dumnezeu sa o ierte. Pacat dar trebuie sa fim realisti ca toti ajungem acolo odata si`o data.... Fi puternic Neoreal.

                      Comment


                      • #12
                        Condoleante !!
                        sigpic::PH 26 BYE

                        Comment


                        • #13
                          Sunt de acord cu cele scrise de colegul ynp_46...dar toti ne dorim sa fie cat mai taziu
                          Condoleante.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            sincere condoleante....si fii tare neoreal ca sa ai puterea sa mergi mai departe

                            Comment


                            • #15
                              Sincere condoleante !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google