Alegeri Organizator LC Ploiesti !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegeri Organizator LC Ploiesti !

    Nu vreau sa imi dau prea multa importanta , dar de cand nu m-am mai ocupat de intalniri clubul a ajuns destul de nasol .. cel putin anul asta s-au pierdut multi membrii .. am un mare respect ptr Razvan05 , dar munca lui e in zadar fara suport .. iar waz nu se implica in nimic !\
    Ptr asta eu vreau sa ma ocup din nou de club , cat o sa imi permita timpul ..
    Daca mai vrea cineva sa se inscrie ptr alegeri de nou organizator nu am nici un fel de problema !
    Aveti la dispozitie o saptamana sa va depuneti candidatura !
    11
    MihaitzaMCV
    100.00%
    11
    Sli_waz
    0.00%
    0

    The poll is expired.


  • #2
    eu unu zic , cum ai zis si tu ... citez " ia problema in mana " ) ... sa iei din nou locul de organizator :P

    Comment


    • #3
      un vot de la mine pentru mihai. o sa incerc sa te ajut si eu in limita timpului. sigur va iesi ceva frumos. parerea mea este ca sondajul nu prea isi are rostul deoarece .... deoarece nu isi are rostul. de multe ori sondajele nu reflecta realitatea.
      suntem romani si vedem clar in ce ne-au infundat alegerile ...
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #4
        Alegerile trebuiesc sa fie democratice .. si sincer am destul de multa incredere in mine .. dar sunt curios daca e dispus sa concureze cu mine wazu .. il astept .. mai are pana duminica timp sa se gandeasca ..

        Comment


        • #5
          lasa fuctile ca nu e bn sa ai atatea pana la urma clubu asta a fost facut sa nu ne certam uni cu alti sa nu aducem srl ca sa castige srl din urma la membri nu a fost facut sa aduci seminte si deaste fiecare membru trb sa imparte cu alti membrii si in plus eu sunt vechi pe aici si cu renume nu vreau sa ma cert cu nimeni clubu e facut adresat posesorilor de logan sa inparta pareri inpresi de masina nu sa iei la misto uni membri ca cica face circ din masina si au facut masina e i cu proprile maini
          mai usor cu masu pe sus aici toti suntem egali cei cu nasu pe sus sa se duca in cluburi mari atat am avut de spus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #6
            Vai! "Ma doare mucii"!!

            Cum l-ati facut, ma, pe baiatul asta organizator?

            Pun pariu ca daca il pun sa reformuleze, tot n-o sa inteleg nimic din ce scrie...
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              e clar ca nu in urma unei dictari .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Hai nu fiti rai...poate omul are probleme cu tastele....scrie in graba...poate serverul nu vrea sa posteze toate literele... ......oricum e opinia lui...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #9
                  eu nu mai concurez pt alta functie , mie imi este de ajuns cea de fotograf , ca organizator votul meu se duce la mihaitza !!!!
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • #10
                    Waz`ule eu nu ma cert cu tine .. dar intre tine si functia de organizator e un paralelism total .. de fapt si cu limba romana .. dar discutia am mai avut-o .. omul are sange de ungur si d-asta nu prea stie sa scrie romaneste .. o sa dau drumul la sondaj .. multa bafta !
                    Iar in legatura cu semintele si sucurile am mai dat explicatia acum vreo 2 ani : lumea nu vine ptr sucurile mele si seminte ... vin ptr ca vad ca cineva se implica ..
                    Poate am fost un pic cu nasul pe sus in postarile anterioare .. dar am tot dreptul .. si sper ca esti si tu constient de cate am facut eu ptr club ..
                    Last edited by MihaitzaMCV; 30 November 2011, 08:50.

                    Comment


                    • #11
                      pff...cineva a declarat razboi limbii romane..!!!!..ma scuzati de off,dar..asa ceva..
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #12
                        bn m a fi tu organizator fa ce vrei si inca ceva lasa nasu jos

                        fiecare om are firea lui si ideile lui si stie cand sa le puna in practica
                        Last edited by sli_waz; 30 November 2011, 10:09.
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • #13
                          bai fratilor..stiti ce propun eu?..chiare n are importanta..modalitatea prin care ajungem..cumva? sa ne intelegem..ca ia mai mult sau mai putin, ca nu s a pus o virgula ici colo..sau alte asemenea..cauze conexe sau tangente" se pot produce, explica sau comasa cumva..ingloba samd. ce propun eu.. daca tot e pe sistemul care pe care..ca no`..precum ziceam si in alt post anterior..e anul si alegerile..irelevant..asa..revenind!! care vreaaa..sa devinaaa mare sef"..de trib...tre` sa aduc in club..minim 3 femei posesoare de logan. si care sa vina..nu doar ..asa de bling bling..ala care reuseste ..merita sa fie..!! ce ziceti ..va bagati?)
                          si nu chestii preplatite..sau de alta ..factura"!! pe bune..si cu verificare@!!;)))
                          cei care ..sustin ideea mea..sa ridice manutele sus..!! eu chiar as sustine de asemenea sa se faca poll pe ideea mea..) !!!!ca no`..prea mult testosteron ..cam dauneaza ..din cele ce se observa!! bineeeee..acu` daca se reuseste mai mult decat cotaaa..cu atat mai bine..si mai multe sanse de castig..!!!
                          so..pe final...va bagati? sau ...ba`?

                          p.s.: al care reuseste are votu` meu garantat...altfel..pe cuvantul meu de pioner..ca ma f f f abtin!! era sa omit..;)
                          Last edited by neoreal; 30 November 2011, 10:30. Reason: Automerged Doublepost
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • #14
                            @Neo - din punctul meu de vedere alegerile astea anuale chiar au un efect foarte bun .. ptr ca totul devine mai interesant .. iar in legatura cu fetele .. asta e club auto .. nu club de matrimoniale .. multi venim la intalniri numai sa scapam de consoarte .. vrem femei , mergem in club , la un pub , pe strada .. stiu ca e frumos ce vezi la TV .. filmele alea cu masini tunate si fete rele (da` bune ) .. dar sa fim seriosi .. avem Logan .. nu vad ce fata ar fi impresionata prea mult de masinile noastre ..
                            Cand mi-am terminat masina in primavara si un coleg de-al nostru i-a aratat prietenei lui masina mea , ea a zis :" Si care e diferenta intre masina ta si a lui (a mea)? Si oricum a ta e mai frumoasa .." Deci , femei cu care sa poti vorbi despre masini sunt putine .. iar alea sunt posesoare de masini micute .. nu de Loganuri .. parerea mea .

                            Comment


                            • #15
                              aici tind sa ii dau dreptate lui mihai. cele ce conduc logan sunt de obicei maritate sau batrane. "single-urile" disponibile conduc o fabia, un 207, un ka, un c3 .... nicidecum logan. iar cele care conduc un S, un Q, un X, un.... etc nu vor veni la o intalnire pentru ca deja sunt prea sus sau sunt intretinute. parerea mea ! hac ! )
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google