Participare Campionat Indemanari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Participare Campionat Indemanari

    eu zic sa incepem care vrea sa participe la campionatul national de indemanari sa ne strangem si sa ne antrenam duminica e mai fain asa poate da zapada asfel intalnirile vor fi mai faine

    care e de acod sa se inscrie

    1 sli waz
    2
    3

    ps mihaita nu sterge postul ca poate fi o ideie interesanta
    vopsitorie preturi bune

  • #2
    Eu iti sterg doar chestiile proaste .. asta e o idee buna .. acum sa vedem si rezultate .

    Comment


    • #3
      daca va amintiti ca am participat la etapa de la pl eu http://www.gtautoclub.ro/ campionatul inpece in luna mai pana atunci sa ne scriem pe lista si sa ne antrenam sa nu ne ducem asa nepregatiti sa gasim un loc sa facm uncircuit eu o sa particip tot camionatul ca sa imi iau dreptul de pilot ca e mai convenabil asa
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #4
        dreptul de pilot...!!!!!...hmmmmmmmmmmmm.....vorba aia.....scapa cine poate.....fugiti cat mai aveti timp!!!!!
        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

        Comment


        • #5
          Hai care se inscrie


          poze de la competitia de la ploiesti cu wazu
          Attached Files
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #6
            la voi licenta de pilotaj se obtine asa de usor, dupa un campionat de indemanare pt amatori? in cazul asta, poate ma mut si eu in ploiesti...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #7
              Seba nu generaliza .. doar la sli_waz se intampla lucrul asta )

              Comment


              • #8
                probabil ca nu aia de vtm poate alta o sa ma interesez ca am fost prost informat
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • #9
                  pai pt vtm e prima licenta pe care o poti obtine, la clasa debutanti, masini in principiu sub 100cp, daca nu me insel eu, asa zice regulamentul f.r.a.s. de ce credeti ca s-a bagat cupa logan? daca nu mergi pe filiera cupei logan, trebuie sa ai un an de vtm, cu oarece rezultate. nu-ti cere nimeni sa fii campion, dar nici nu-ti da nima' licenta de raliuri la nivel national daca doar te inscrii la vtm-uri si rezultate canci. daca ai alte informatii, atunci serios pune-le aici, sa vedem cum e mai usor sa obtii licenta si ce implica asta.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    primul concurs va fi la brasov care se inscrie
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • #11
                      virgula, punct, virgula. pe persoana fizica zi, cum e cu licenta aia, ai mai aflat ceva?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #12
                        campionatele astea vor fii in diferite puncte din tara ? cine le organizeaza ? in ce locatii vor fii ?
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #13
                          pai primul este la intalnirea regionala pe urma la vara gta auto club e mai sus siteul
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Seba View Post
                            virgula, punct, virgula. pe persoana fizica zi, cum e cu licenta aia, ai mai aflat ceva?
                            Subscriu la ce a postat Seba
                            Pana la urma am vazut ca te-ai inscris la regionala de la Brasov la probele de indemanare , dar esti trecut ca facand parte din Logan Club Pitesti O presimti Sebi ceva ?

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google