Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa fie ultima intalnire la ora 18,ne vom vedea duminica ora 11.
    Toate cele bune sper sa ajung duminca asta.

    Fac un drum la Brasov.

    Comment


    • Drum bun si sa revi cu bine acasa, si nu este ultima intalnire la ora 18:00 , deoarece nu tu decizi si nici eu, ci majoritatea la ce ora o sa facem intalnirile pe timpul anotimpului rece.Sper sa nu se supere nimeni, o noapte cat mai buna si maine la 18:00 sa fim in numar cat mai mare la intalnire.

      Comment


      • Aviatorule n-am avut cand sa intru..ca am fost mai mereu plecat..imi cer scuze..o sa vorbim maine daca ajungi ...Octav voi veni si Connexxx ai aflat deja in seara asta asa ca nu faci nici un atac de cord) si legat de intalniri mi se pare corect cum spune domnu moderator Octav..dar intr-un fel are dreptate si fotograful nostru fidel Aviatorul..deja se lasa racoare

        Baieti maine seara pufoaicele la control)
        O seara buna.sau mai bine zis o noapte si mai buna..pt unii
        Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

        Comment


        • Si credeti ca la 11 o sa fie mai cald iarna?
          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

          Comment


          • Clar NU)
            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

            Comment


            • Nu va mai certati atata, decidem azi la intalnire

              Comment


              • Dar cine se certa? ca noi nu...

                SI hai bhaaaaaaaaaaa la intalnire..ca m-am plicti acasa))
                Last edited by balasa-andrei; 2 October 2011, 16:29. Reason: Automerged Doublepost
                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                Comment


                • Salutare tuturor ...

                  Azi voi posta ultimele poze ,pentru ca nu voi mai veni la intalnirile de seara,ora 18.00 ,sa facut deja frig,se intuneca mai repede si avand in vedere toate astea ,cine doreste sa vina duminica ora 11 sau 12,este bine venit la club.Nu vreau sa mai aud certuri si contre.
                  Eu am inceput orele la club si sunt in fiecare duminica de la 9-13 si imi i-au in serios si aceasta activitate la Logan Club Pucioasa.

                  Toate cele bune,tuturor.

                  Salve ...

                  aviatorul76-Organizator Intalniri Logan Club la sediul Clubul de Aeromodele Pucioasa
                  Attached Files

                  Comment


                  • Sper ca moderatori sa nu se supere pe mine dar deja era prea mult "gunoi" off-topic care nu isi avea rostul.O seara buna.
                    Membrii si simpatizantii Logan Club Pucioasa rog sa se prezinte Duminica 09.10.2011 la ora 18:00 pentru a se vota ora intalnirilor pe perioada anotimpului rece.

                    Comment


                    • pozeeeeeeeeeeeeeee...

                      Si alte poze colegi...
                      Liniste si pace .
                      Attached Files

                      Comment


                      • Duminica la 18 intalnire, de abia astept

                        Comment


                        • Sa nu ploua,ca sa anuntat timp urat,daca e cum zic,aia de la meteo, eu unul nu vin.
                          Sorry.
                          Cine vrea duminica la 11 sunt acolo,putem sa ne intalnim.

                          Comment


                          • Duminica ora 11 - 13 intalnirea Logan Club Pucioasa.

                            Comment


                            • Rectificam la ora 18:00 este intalnirea oficiala Logan Club Pucioasa nu la ora 11:00, inca nu sa stabilit dak facem de la 11:00 sau la 18:00.

                              Comment


                              • Azi a avut loc intalnirea logan club,multumesc domilor:
                                Sandu
                                DJN
                                Dobrici
                                Paul
                                Aviatorul76
                                Gaby
                                Cristi Fieni

                                Ne revedem saptamana viitoare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google