Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea logan club Pucioasa ora 11- 13 ...
    Attached Files

    Comment


    • Vrem poze doveditoare cu toti, ca din pozele astea reiese ca ai fost decat tu, Andu si Paul.Si vad ca tot ca tine trebuie sa faca toata lumea.Rusine din partea ta.Se pare ca nu te-ai potolit, una vorbim si alta facem, RUSINE.

      Comment


      • Eu nu mai vin seara ,decat la vara .
        Si fara alte comentarii sau igniri la adresa mea.

        Comment


        • Nu te-a jignit nimeni, am cerut doar poze in care sa apara toti acesti membrii.

          Comment


          • Gaby si djn nu au stat prea mult ,au stat nici 10min,dobrici a venit pe jos ca de obicei.Cristi m-a sunat din oras daca facem intalnirea si i-am spus ca am plecat ,era in trecere prin oras.
            Dar duminica viitoare noi ne vom strange dimineata,din cei listati mai sus,eu am ore la club de la 9 -13 deci voi fii aici,iar voi daca vreti puteti veni oricand.Cu Catalin ACM va venii si el tot dimineatasaptamana viitoare,azi l-am trimes sa-si puna distributia la Octav Patru,a dat si el o tura azi pe sus,inainte sa plece la Glodeni.Daca vrei sa faci intalnirile seara e problema ta.
            Intalnire frumoasa diseara.

            Comment


            • ......................................

              Comment


              • Ati fost azi la intalnirea spectaculoasa de la ora 18?
                Poze ceva?

                Comment


                • In aceasta seara am avut o frumoasa intalnire si am propus colegilor prezenti din LCP care se simt neindreptatiti sau jigniti sa nu mai incalcam ,,proprietatea,, familiei Diaconescu. Propun ca noua locatie de intalnire pentru LCP2 parcarea supermarchetului Minimax si datorita trecerii la programul de iarna propun sa ne intalnim la ora 16.In concluzie astept propunerile voastre privitor la locul si ora noului loc de intalnire pentru ca asa mi-se pare normal ca majoritatea sa decida.Desi eu si Octav am luat aceasta initiativa, nu vrem sa fim sefi ,moderatori sau patronii acestei intalniri,ne dorim ca toti cei care vin la intalniri sa avem drepturi egale si sa supunem la vot orice lucru care nu ne convine.Propun pentru cei care ne intalnim sa desfiintam termenii de membru fondator,membru marcant,simpatizant, privitori.Cu aceasta ocazie astept sa se termine orice conflict sau neintelegere din grupul loganistilor.Cu respect va salut si astept propunerile voastre.

                  Comment


                  • Felicitari pentru initiativa domnu instructor auto.

                    La mai multe intalniri.Sa stii ca imi vine sa plang.Ma uimesti.

                    Propietate am acasa,acolo este o institutie de stat si dupa cate ai vazut are oricine dreptul sa vina acolo,nu este proprietatea mea.
                    Si te rog nu vorbi asa la adresa familiei noastre.
                    Te rog ai grija la insinuari.
                    Last edited by aviatorul76; 9 October 2011, 20:05. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • E o idee foarte buna domnu Dan. Ne vedem acolo duminica. Chiar a fost frumos in seara asta... Domnu moderator Octavvvvvvvvvvvvv asteptam pozele!!! :>
                      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                      Comment


                      • Foarte buna ideea, si nu vreau sa mai existe conflicte intre noi.De azi dorim sa fim o mare familie, si toti sunt bineveniti, in viitor vreau sa fim din nou ca la inceput.
                        Pozele din aceasta seara
                        Attached Files

                        Comment


                        • Marfa pozele...multumim musiu Octav!
                          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                          Comment


                          • Felicitari domnisoru Octav,sper sa reinviem LCP,ca pe vremuri.Multi si buni.
                            Sper sa fim mai buni ,mai putina ura si invidie.

                            Pe duminica viitoare,asa cum am vb.

                            Comment


                            • Timpul le va rezolva pe toate dar cu ajutorul nostru.

                              Comment


                              • Ce-i corect e adevarat!
                                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google