Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic ca e ok...:d
    Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

    Comment


    • Facem vineri seara pe la 6 o intalnire? :>
      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

      Comment


      • Eu unu vin mai mult ca sigur, ne vedem doar noi doi.Eu maine ma apuc si dau telefoane, sper sa ne strangem macar cativa :d

        Comment


        • Ar fi bine...eu la 5 ajung de la bv..si vin direct) deci sigur ne vedem....BACK ON STREETS!!!
          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

          Comment


          • Nu vrea nimeni sa ne vedem maine seara la un pahar de suc si o samanta, asa ca inainte de Craciun ?

            Comment


            • A fost cineva la intalnire in aceasta seara?Daca da, vrem poze.Imi cer mii de scuze dar eu nu am putut sa ajung pentru ca am fost la cumparaturi dar nu credeam ca pot sa prind cozile acelea infernale.O seara buna.

              Comment


              • Pe 8 ianuarie 2012 are loc intalnirea Logan Club Pucioasa ?
                Cred ca atunci ajung si eu.

                Bafta tuturor .

                Comment


                • Da o sa aiba loc, tot la 11:00.Eu vreau sa mai facem una inainte de Revelion dar astept propunerile membriilor Logan Club Pucioasa.

                  Comment


                  • Eu as zice vineri 30.12.2011 ora 16 ,ce ziceti ?

                    Comment


                    • nu ma ce ziceti de 25 12 2011 dimineata

                      da ma si de ce sunt eu ancepapator ca ma supar
                      :d
                      Last edited by alisandrion; 24 December 2011, 21:45. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vineri ar fi o zi buna pentru ultima intalnire din acest an dar pe la ora 18 sa pot ajunge si eu.Craciun fericit la toti!!!!

                        Comment


                        • Tot ora 18:00 propun si eu.Astept sugetii
                          Merry Xmas

                          Comment


                          • Me2 ora 18:00 ! Happy holidays!!
                            Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                            Comment


                            • Alte propuneri, hai si ceilalti loganisti

                              Comment


                              • Salve,vin si eu tot la 18.Sa inteleg ca sta se va numi " NOCTURNA DE SFARSIT DE AN"...

                                Vine si aviatorul76?

                                Anuntatii pe toti prin sms sau la telefon,sa fim cat mai multi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google