Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau asa )
    Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

    Comment


    • Eu nu beau alcool ,doar suc.

      Comment


      • tu trebuie sa inveti si sa faci nani la ora asta ca maine ai probleme la scoala
        Last edited by barbuoctav; 28 February 2012, 00:16.

        Comment


        • Ce calumea esti Alisandrion
          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

          Comment


          • ba...chiar a fost reusita intalnirea ... mi-a placut...o gasca mare de nebuni

            Comment


            • domnul moderator va rog frumos sa modificati ceea ce am spus despre db 48 cos am gresit sunt cam analfabet,dati-mi si doua palme am inceput cu î din a la invatat si mi sa atras atentia de catre elevul Cosmin,apoi de este mai tanar si m am jurat ca nu mai postez nimic pe forum
              Last edited by barbuoctav; 28 February 2012, 23:41.

              Comment


              • Gata domnu alisandrion, ma bucur ca ne-am simtit bine, si mai ales ca noii colegi sau simtit bine.Duminica la 11:00 intalnire sper sa fim o gasca si mai mare de nebuni

                Comment


                • Eu nu mai pot veni cateva zile,am luat de la liceu Rubeola si trebuie sa stau in casa.

                  Ma fac bine si revin.

                  Comment


                  • da cu pudra mentolata sa nu te mai scarpini,eu asa i am dat la asa ceva copilului meu!

                    Comment


                    • Imi pare rau Cosmin, astea sunt bolile copilariei, Duminica intalnire la 11:00, sper sa fie vremea buna si calda

                      Comment


                      • jar ceva??????
                        hai sariti!!!!!!!
                        Last edited by crististreulea; 5 March 2012, 21:33. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Eu sunt de acord cu jar-ul, maine vedem cati suntem si daca e si vremea ok punem de un mic si un carnat

                          Comment


                          • astazi chiar a fost frumos,cred ca am depasit recordul la numarul de membri stransi sunt curios daca conform celor prelucrate azi în logan club pucioasa va fi debanat aviatorul!

                            Comment


                            • Am trecut si eu pe la Pucioasa astazi la intalnire. Lucrurile s-au schimbat foarte mult in bine. Mi-a placut. Bravo baieti.
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • dc mai copilu a fost mai rau?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google