Bazar LoganClub Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Vand nokia n70 negru cu toate accesoriile, card 1Gb, camera 2
    mpx, sistem de operare symbian pret 250 Ron tel: 0727743563
    Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

    Comment


    • #92
      Vanzari diverse

      Urgent - Vand Leptop ASUS X58Cseries 1,20GHz,memorie 2 GB,display 15,4"WXGA,hard 160 ,Wireless,DWD,4 porturi usb,card,mouse ,pret 1100 lei fix

      Relatii la telefon 0720-964352
      Attached Files

      Comment


      • #93
        Originally posted by C0nNeXxX View Post
        Vand nokia n70 negru cu toate accesoriile, card 1Gb, camera 2
        mpx, sistem de operare symbian pret 250 Ron tel: 0727743563
        UP!
        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

        Comment


        • #94
          Vanzare accesorii logan

          Vand urmatoarele accesorii originale de la masina mea si alte produse noi si second hand :
          - oglinzi manuale 85 lei
          - bloc lumini = 50 lei
          - cauciucuri vara mixte 185/65/15 - 2 buc-340 lei
          - cauciucuri vara marca Kormoran 185/65/15 - 2buc = 340 lei
          - jante tuning ART 15" - 4 buc = 1300 lei
          - tweeter 2 buc,3 suporti = 50 lei (pachet nou,sigilat)
          - bara MCV fata ,culoare albastru marin = 150 lei

          Relatii la telefon :0720-964352
          e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

          Vand sau schimb imprimanta HP color.

          La multi ani ! Tuturor care poarta numele SF.Andrei.
          Last edited by aviatorul76; 30 November 2010, 10:24. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #95
            pentru cei din zona mea sau cei care pot ajunge la mine
            activez calculator bord pe ambiance si preferance, costuri minime, detalii pe mess nicusor.radu87 sau tel 0735336553
            sigpic

            Comment


            • #96
              Vanzari sau schimburi

              Vand sau ( Schimb cu MCV-2006-2007 sa aiba AC-ABS,oglinzi electrice,servo,geamuri electrice fata, in 5 locuri).

              Masina mea este Logan din 2005 versiunea preferance,culoare rosie pasion: nu are aer conditionat si ABS.Sa modificat un pic masina :Tuning interior si exterior :-geamuri electrice fata,jante tuning 15" ,servo directie,servo frana,casetofon Mp3- JVC,boxe SONY,folie geamuri ,luneta,laterale spate,inclusiv fata,omologate R.A.R.,ceasuri prestige noi,lumini albe,folia alba,ace rosii,lumini albe,leduri butoane consola ,leduri consola incalzire rosii,plafoniera leduri albe,martor usi,computer bord,cip tuning (resoftare)inca 8 cai putere,ledri lunina porbagaj interior albe,avaria pe masarier,sprituitoare,cauciucuri vara fata,cauciucuri mixte spate,deschiderea porbagajului din telecomanda alarmei,alarma,ridicarea automata a geamurilor atunci cand se inchide masina din telecomanda masinii si din telecomanda alarmei,montare dispozitiv impulsionabil la o apasare geamul urca sau coboara complect,oglinzi electrice,covor pasla capota motor,este luat de la disel,se foloseste doar iarna,autocolant negru mat pe capota ,proiectoare originale,ploape negru mat,porbagaj,claxoane noi,tavita porbagaj,optional filtru sport demontabil,,stalpi,praguri si parasolar,folie carbon consola bord,schimbat distributia la 60.000,pompa apa,ulei,filtre,bujii,al doilea proprietar,primul iind matusa mea.Masina a fost cumparata in decembrie anul trecut la 50.000 km iar acum are 666500 km reali.Este inscrisa in circulatie,rovinieta,asigurare ASTRA,ITP . Foarte bine intretinuta.
              Attached Files

              Comment


              • #97
                Cam multi kilometrii ai facut cu masina.Nu cred ca ar rezista motorul de reno sa faci sutele alea de mii de kilometrii.Bravo tie.Ai avut bani de carburant (am glumit cu tine Nicusoare)

                Comment


                • #98
                  Bai iar comentezi tu,mai bine taci,scrie omu in graba un nr in plus ca imediat comentezi,crezi ca esti singuril care nu mananca litere sau nr.Lasa ca verfic eu anunturile tale.

                  si eu cu tine amice.
                  hahaha
                  Domnu Pruteanu scuze de greseala.

                  Glume tipic romanesti.

                  Vand urgent cuciucuri mixte,185/65/15".-2 buc ,170 bucata.
                  Last edited by aviatorul76; 2 December 2010, 01:27. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    Cumpar jenti de tabla

                    Comment


                    • Comment


                      • Eveniment aniversar

                        Duminica 5 decembrie 2010,orele 11,sunteti invitati la petrecerea aniversara infiintarii Logan Club Pucioasa Dambovita.
                        Au trecut 6 luni de cand am inceput sa invatam si sa ne modificam loganul personal.Comisia de organizare invita membrii asociatiei sportive Logan Club Pucioasa ,dar si pe simpatizanti sa vina in minunata statiune balneoclimaterica de la poalele Patranei.
                        Locatia de desfasurare si sediul LCP ,Clubul de Aeromodelism " Henri Coanda ",
                        str.Olanesc nr.9,tel.0720-964352,e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

                        Cu stima aviatorl76-Nicolae -Organizator de intalniri locale
                        Attached Files

                        Comment


                        • faruri angel eyes + faza lunga philips

                          schimb faruri angel eyes (cele de la mega drive cu 2 lupe) modelul cromat, anul trecut m.au costat 350 lei+ becuri philips (120 lei) pe faza lunga, singura mica defectiune este ca s.au cam ars din ledurile de la angel
                          le schimb cu un kit de proiectoare (proiectoarele, cablaj, suporti si maneta cu comanda) piesele pot fi si sh dar functionale
                          accept si alte variante!
                          o sa fac si poze dar ca idee sunt cele care sunt acum pe masina mea.
                          sigpic

                          Comment


                          • De vanzare preturi de criza

                            Vand teren in pucioasa, suprafata de 2000 mp, deschidere de 32 m, gard facut in anul 2008, terenu este intr-o zona foarte linistita cu o vedere superba, utilitati la 50 m (apa, gaze), curentul este tras pana in fata portii, teren cu pomi fructiferi, pret 15 euro/mp negociabil, accept variante auto mobile sau imobile.
                            Vand usa lateral stanga MCV,culoare visinie-pret 150 lei negociabil
                            Vand bara spate MCV,culoare visinie-pret 250 lei negociabil
                            Vand bara spate+fusta+fagure originala germania de Audi a4 b6 culoare gri comete-pret negociabil
                            Vand portbagaj berlina Audi a4 b6 original germania culoare gri comete-pret negociabil
                            Detalii pe pm

                            Comment


                            • Intalnire LCP

                              Intalnire Logan Club Pucioasa - Duminica 5 decembrie 2010,orele 11
                              sediu Clubul de Aeromodele " Henri Coanda " Pucioasa,Dambovita
                              str.Olanescu nr.9

                              Comment


                              • Vand radio-cd marca JVC 4x45 W pret 80 lei, switch cu 24 de porturi marca Kingston pret 60 lei, montez: alarma, senzori de parcare, inchidere centralizata,ridicarea geamurilor la blocarea usilor si orice sistem electric la orice tip de autoturism la preturi de criza.Ofer si garantie.Tel 0726-352634 Cosmin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google