Bazar LoganClub Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand jante OPEL 5*110 aliaj 17, tabla 15, 16, cauciucuri 15,16,17

    Poate va trebuiesc niste cauciucuri sau aveti cunostinte Vand:
    1 set jante aliaj originale Opel pe 17, 5x110. Prezinta unele zgarieturi insa nu grave. Pret 300 E, cauciucurile 205/50 R17 de vara in stare buna, ca bonus sa nu fiu intrebat de DOT. Sunt echilibrate, doar de montat pe masina



    1 set jante aliaj dedicate Opel pe 17, 5x110 Wolfrace Street Octane. Prezinta unele zgrieturi, in special de la borduri. Pret 250 E, cauciucurile pe 17, nu retin exact dimensiunile, insa doua parca 215 si doua 225, de iarna in stare acceptabila, ca bonus sa nu fiu intrebat de DOT.



    1 set jante tabla pentru Opel pe 15, 5x110. Pret 250 lei.


    1 set jante tabla pentru Opel pe 15, 5x110 , cauciucuri de iarna cu tinte, foarte OK. 2 jenti sunt de Opel originale, 2 de Mercedes. Pret 450 lei.



    1 set (4)cauciucuri de vara pe 17 Corsa, 215/50R17, in stare foarte buna cu profil destul de bogat, DOT sunt 2007. Pret 600 lei. Unul din ele are buza care protejeaza janta ciupita pe o portinue de 2 cm, insa nu influenteaza functionalitatea.



    2 cauciucuri de vara pe 17, 215/50r17, in stare acceptabila. Pret 200 lei.



    4 Cauciucuri Dunlop de vara 215/55r16 cu profil foarte bogat iar ca DOT 2007 - 150 E.

    4 jenti de tabla Opel pe 16 + 4 cauciucuri Matador de iarna 215/55r16 cu profil bogat dot 2009 + 5 capace janta, direct echilibrate, doar de montat pe masina - 220 E

    Se vand ca am obosit sa le mut in diverse locatii, dar mai ales ca ma intreaba amicii daca nu le pot imprumuta. Predare doar in Targoviste. Accept schimburi cu jenti pe 16, table sau aliaj.
    Contact 0766999721
    sigpic
    Vectra C. 1,6i

    Comment


    • caut si eu o capota motor gri comete

      Comment


      • salutare colegi damboviteni,am si eu o intrebare,imi pot posta si eu anunturile si serviciile mele la voi ? astept un raspuns de la voi,multa bafta
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • Da logic ca poti posta

          Comment


          • De Vanzare Urmatoarele:

            Macarale Geamuri Logan Manuale 2 buc-80 lei(complete)
            MAGAZIE CD-URI PIONEER 6 CD-60 LEI
            STATIE AUTO CU EGALIZOR 2X50W-40 LEI(MERITA)
            Statie Auto Cu egalizor SanSound 2x50W-60 lei(impecabila)
            FILTRU SPORT CU CARCASA-40 LEI
            SET CAPACE ORIGINALE LOGAN-45 LEI
            2 BOXE BLAUPUNKT(CELE DIN FABRICA) STARE F BUNA-30 LEI
            3183a.jpg

            Filtru_HyperJet__4a9c1eeab6166.jpg

            Jensen2000.gif

            poza 1.jpg

            Nokia 2610-50 LEI
            24022012018.jpg
            Logan Forum consiliaza nu si repara!
            [/SIGPIC]

            Comment


            • Up la anunt

              Comment


              • este replica nokia e 71,niciodata difuzorul in care se aud melodiile nu este pe spate langa camera,la cel original este sus
                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                Comment


                • colegu de ce vorbesti în necunostinta de cauza?

                  Comment


                  • altu care se baga,comenteaza...

                    Comment


                    • Car Kit - Mr. Handsfree Blue Vision II

                      Pret:300Ron negociabil Car Kit-ul este sigilat
                      Blue Vision II Specificaţii
                      Pentru utilizarea în maşină, acasă şi birou
                      Potrivit pentru toate telefoanele Bluetooth ® O calitate excelentă a sunetului datorită:comunicare full duplex (vorbeşti şi să asculţi, în acelaşi timp) DSP (Digital Signal Processing), tehnologie de anulare a ecoului şi reducerea zgomotului de fundal Sistem unic de dublu microfon difuzor puternic de 2 W Caracteristici control de la distanţă: Memorie pentru 10 numere directe Redial Apelarea numerelor, telefonic şi de respingere a apelurilor Apelare din opţiuni: De pe telefonul mobil De la controlul de la distanţă Apelarea vocală *
                      Attached Files

                      Comment


                      • Vand casca telefon ...

                        Vand casca telefon pret 50 lei.

                        relatii la tel.0732853489 Cosmin
                        Attached Files

                        Comment


                        • pai dc ai ceva de vanzare spune le si colegilor ce ai?nu vand nokia e 71 ci vand replica nokia e 71 asa ar fi frumos dar ma rog faceti cum vreti eu vroiam sa va impartasesc ca nu e original ca ma m saturat sa vad baietasi cum pacalesc oameni prin parcari gen dedeman,kaufland etc si nu o spun din flori ci cunosc foarte bine orice gen de telefon ma refer replici
                          sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                          Comment


                          • bine mai Bogdane esti bun bravo

                            Comment


                            • sa stii ca nea Mircea este unul din baietii prea corecti din zona,ajuta pe toti si nu pacaleste pe nimeni.
                              Verifica inainte sa scri ceva de cineva,mai ales ca nu il cunosti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google