Bazar LoganClub Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am mare nevoie de o bara spate de berlina de ph1, de preferabil rosie.Daca stiti dami-ti si mie de veste, multumesc

    Comment


    • vandut nokia e71

      Comment


      • Vand Faruri Dayline Ptr Logan PH1 sau schimb cu instalatie Xenon H4.Pret 250 de lei negociabil in caz de vanzare!
        Tel 0733 178 719 sau gasca_andrei@yahoo.com
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • Vand masinuta radio-comandata Jamara Firestarter, scara 1:10, tractiune 4WD cu ax, 2 diferentiale, si 4 amortizoare, roti mari, garda la sol enorma si caroserie tipica de Pick-Up fac orice obstacol usor de depasit.Specificatii: Lungime: 370 mm Latime: 310 mm Inaltime: 200 mm Masa: 1700 g (complet echipata) Functii RC: - Directie (stanga/dreapta) - Inainte/stop/frana/inapoi, radiocomanda tip pistol cu doua canale in 27 MHz, regulator electronic LM460FB cu functie Easy-Set-Up-Function, receptor cu cristal schimbabil, servomecanism directie, motor electric performant cu radiator, acumulator 7,2 V / 1800 mAh NiCd.
          Se adauga si piese de schimb, inca o caroserie, 4 cauciucuri, jante, 2 acumulatori pentru masina, 8 acumulatori pentru pistol.Las pozele sa vorbeasca.
          Pret 700 ron negociabil in limita bunului simt, accept si piese pentru masina.
          Attached Files

          Comment


          • farurile s-au dat,multumesc tuturor.bafta all
            Logan Forum consiliaza nu si repara!
            [/SIGPIC]

            Comment


            • Cumpar gambet de logan

              Comment


              • Up la anunt a scazut pretul la 600 ron

                Comment


                • Cumpar semiremorca

                  Comment


                  • Are patronul meu una de vanzare marca Krone de 28 tone vrea 3000 euro,daca te intereseaza Laus2006 da-mi un telefon.

                    Comment


                    • am eu un schmitz,aviz celor doritori

                      Comment


                      • la ce bani este?

                        Comment


                        • mai iuliane este ieftin pentru tine ca este emc adica fier vechi daca te intereseaza

                          Comment


                          • Vand 4 anvelope de vara 186/65/15,mai au cam 3-4 mm carne pe ele,uzate uniform,fara galme si fara petice,pret 25 lei bucata,o sa revin cu poze maine
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • Originally posted by alisandrion View Post
                              mai iuliane este ieftin pentru tine ca este emc adica fier vechi daca te intereseaza
                              eu te am intrebat doar de pret nu de unde este si in ce stare!
                              restul stiam eu ce aveam de facut.

                              Comment


                              • Vand 4 cauciucuri 195/60/r15 firestone tz300
                                pret: 200 lei/bucata
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google