Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • proiectoarele se potrivesc (pentru ca sunt identice), insa nu si suporti!
    am inteles ca se pot modifica putin ca sa.i pui pe mcv, ma refer la suporti
    sigpic

    Comment


    • Nimeni niciodata nu a dat si nici nu o sa dea tzepe cum spun unii si altii.Daca stie cineva ca vreun membru al Logan Club Pucioasa a tzepuit vreodata pe cineva sa zica.

      Comment


      • Daca erai putin atent, draga barbuoctav, nu mai puneai intrebari jenante aici. O simpla citire a unor topicuri de pe forum te-ar fi lamurit cu proiectoarele tale.

        Proiectoarele de pe Logan se gasecs pe multe masini Renault, Peugeot, Citroen, Nissan, Toyota, Ford si multe altele. Singura diferenta este la suporti. La fel, daca ai fi citit, ai fi aflat si pretul unui suport original de proiector pentru bara de MCV.

        Dar, se pare ca inca o data va credeti aici pe forum ca la voi acasa, aveti impresia ca sunteti miezul si buricul pamantului.

        Sa va intre bine in cap: Pucioasa nu a inventat (inca) nimic interesant in materie de cluburi auto, Logan, imbunatatiri si modificari, etc.

        Da, ma iau de tine pentru ca atitudinea ta reflecta nivelul de inteligenta mediocru pe care sectiunea Pucioasa nu-l depaseste... Lasati organizatorii si voturile, ca n-aveti nevoie de organizator la 3 membrii.

        Organizatorul, daca exista, trebuie sa aibe aceleasi drepturi si obligatii ca si ceilalti membrii. Diferenta e la responsabilitti, atat.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by barbuoctav View Post
          Nimeni niciodata nu a dat si nici nu o sa dea tzepe cum spun unii si altii.Daca stie cineva ca vreun membru al Logan Club Pucioasa a tzepuit vreodata pe cineva sa zica.
          Stiu eu unul: cel cu softul "meseriasilor" de la uzina Dacia.
          Ba mai stiu unul: povestea stickerelor.
          Rasfoieste forumul.

          Comment


          • Eu stiu pe unul care muncea gratis, iar organizatorul "presedinte" lua banutul...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu.

              Comment


              • Sa inteleg ca de-aia nu va documentati voi, ca timpul vostru este ocupat de faptul ca traiti in Romania...

                Lamentabil!

                Si noi traim in Romania, sa stii! Dar macar de gramatica limbii materne am avut timp.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • @barbu: timpul iti este ocupat de organizarea intalnirilor, impreuna cu alti 4, a 7 oameni.
                  Nu vezi nimic ciudat in asta, nu?

                  Ba mai mult, esti ocupat in a intermedia diverse operatiuni impreuna cu al tau suprem conducator.
                  Nici aici nu miroase nimic, nu?

                  N-as vrea sa te sperii, si o spun fara nici o urma de rautate: vorbeste cu un psihoterapeut, si rezolva problemele ( pshilog caci de psihiatru inca nu-i momentul).

                  Comment


                  • Se pare ca urmatorul pe lista de banere ar trebui sa fiu eu.Eu de acuma incolo nu o sa ma scriu nimic despre nimeni doar o sa pun poze de la intalniri si atat.Multumesc anticipat, o zi buna.

                    Comment


                    • Octav, este cea mai inteleapta decizie pe care ai luat-o pana acum.

                      Comment


                      • Ma puteti ajuta si pe mine va rog.Nu stiu cum sa leg firele la motorasele de la usi.Am tot incercat diverse metode si nu imi da + pe fir atunci cand armez sau dezarmez.Firele sunt : alb si alb/negru care au si cate o siguranta de 10 amperi, galben si galben/negru si portocaliu si portocaliu/negru.Am legat pe cele galbene la - si cele albe la + si pe cele portocalii primesc constant +.Am legat doar pe cele galbene la - iar pe celelalte nu primesc nimic.Schema se pare ca nu o pot atasa

                        Sper ca de data aceasta sa poata fi vizualizata schema [IMG]C:\Documents and Settings\Laurentiu\Desktop\2010_11_19[/IMG]
                        Last edited by laus2006_ro; 19 November 2010, 12:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • @lau, te ajut eu, iti las pe pm id-ul meu cu nr de telefon
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • sunt un simplu user,care am citit regulamentul cap coada,cand doresc sa postez ma gandesc cum sa o fac sa nu jignesc pe nimeni,din ce am observat la aviatorul76 mereu pune problema la ce a facut el si ce este,ok,de apreciat,dar asta cred ca cei mai in masura sa-l laude sunt loganistii LC Pucioasa,asa ca avetiva ca fratii,cautati toate posturile organizatorului nostru de bucuresti skandal si vedeti cate a organizat el,cate a facut el pt LC Bucuresti si nu s-a mai laudat si batut cu pumnii in piet ca el e organizatorul si el taie si spanzura,asa ca va doresc viata lunga ca LC Pucioasa


                            stima si respect pt LC Pucioasa !!!
                            semnat AGENTUL un user
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • Frumoase vorbe ai spus si sunt total de acord cu tine.Stiu ca postul meu de acum sigur o sa creeze neintelegeri dar nu pot sa ma abtin cand omu are dreptate.Numai bine

                              Comment


                              • am reusit si eu azi sa pun ceasurile de prestige, au iesit super, mai frumos decat ma asteptam
                                multumiri stiu eu cui pentru ajutor
                                insa ca sa fac sa mearga si cb.ul imi mai trebuie 3, 4 papucei mici si un buton valet, ma poate ajuta cineva, nu gratis, fac cinste!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google