Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu sunt nici un lider aici pe forum,aici sunt doar membru,sunt doar la Pucioasa,la LCP,la mine la club.
    Va rog sa nu mai vorbiti la adresa mea.
    Nu ma mai jigniti.Din momentul asta nu voi mai posta nimic,ca sa nu mai aveti ce sa comentati.Si voi lua legatura si cu colegii mei sa nu mai posteze si ei.

    Comment


    • Comportamentul acesta l-ai imprumutat de la copiii de pana in 14 ani cu care lucrezi la club?


      Si ca sa fiu on-topic, sa nu zici ca-s bulangiu si nu dau nici un sfat: ia de te uita la Ph1 si la Ph2 pe viu si constata de unul singur ce trebuie sa faci. Nu mai arunca vorbe aiurea pe forum, ia de te uita pe forum mai departe de sectiunea LoganClub Pucioasa, ca modificarile astea nu-s noutati, le-a mai facut si altcineva.

      Un profesor se documenteaza, cerceteaza si aduna informatii inainte de a lansa o intrebare.
      Last edited by dsign; 21 December 2010, 19:43.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by aviatorul76 View Post
        Nu sunt nici un lider aici pe forum,aici sunt doar membru,sunt doar la Pucioasa,la LCP,la mine la club.
        Va rog sa nu mai vorbiti la adresa mea.
        Nu ma mai jigniti.Din momentul asta nu voi mai posta nimic,ca sa nu mai aveti ce sa comentati.Si voi lua legatura si cu colegii mei sa nu mai posteze si ei.
        la revedere ...
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • No comment...

          Ce ma ?

          Comment


          • Originally posted by aviatorul76 View Post
            .Din momentul asta nu voi mai posta nimic,ca sa nu mai aveti ce sa comentati.
            Ori suntem punctuali, ori numai suntem !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Hahaha
              hahahahahahahahahahahaha

              Comment


              • Asta a luat-o pe oloi....

                N-ai zis ca nu mai postezi? Si hahahaul asta tot postat se numeste


                Inconsecventi , ce sa le faci
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Postez doar cand vorbiti urat la adresa mea.Cand va vedeti de treaba voastra si nu mai scrieti,nu mai postez.
                  Eu ziceam sa o dam la pace ,sa fim amici,sa nu ne mai contram.
                  Sa scriem doar ce vrem la masini.

                  Comment


                  • Eu ziceam ca sunt amic cu toata lumea... Dar na, tie ti s-a parut altfel!

                    Vezi ce scrie mai sus, ti-am dat un sfat.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • nenea dsing poti intra putin aici sa ma ajuti si pe mine cu o informatie (citeste ultimul meu post)
                      multumesc anticipat!
                      sigpic

                      Comment


                      • cum pot sa ma inscriu si eu in logan club pucioasa

                        Comment


                        • da un mesaj pe privat userului aviatorul76, el e organizator pe pucioasa
                          sigpic

                          Comment


                          • Cine vrea sa se inscrie la Logan club Pucioasa,o poate face venind joi 30.12.2010,orele 11,la ultima intalnire din acest an.
                            Va las si e-mail-ul meu:pucioasa_loganclub@yahoo.com

                            Comment


                            • deci adyoana cred ca te.a lamurit domnul aviatorul
                              sigpic

                              Comment


                              • Ce au mai modificat baietii?
                                Noutati ceva?

                                Schimb bara de mcv cu alte obiecte de logan.Astept un raspuns pe e-mail sau mess:pucioasa_loganclub@yahoo.com

                                Schimb bara de mcv cu alte obiecte de logan.Astept un raspuns pe e-mail sau mess:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                                Last edited by aviatorul76; 27 December 2010, 11:06. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google