Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ai gresit nimic,acest topic este bun de discutii,colegul este de la alt oras.
    Ai nimerit bine.
    Vorbim pe PM.

    Comment


    • in legatura cu xenoanele, atentie la marcile siemenshid, philipshid, si alte firme de "renume" care au "legat" de numele marci si cuvantul hid, de fapt asa se numesc firmele, exemplu siemenshid, deci in nici un caz nu e firma siemens!!!
      deci mare atentie!
      sigpic

      Comment


      • Baieti decat sa comentam asa ,fara sa ajungem la un numitor comun,eu zic ca discutiile astea sunt de geaba,cel mai bine punem xenoane de firma,da-i un ban mai mult este si de calitate superioare,la o reprezentanta auto ce se ocupa si cu asa ceva,iti da si garantie.




        uitati ce am gasit pe forum,la ce sa mai cumparam din alta parte.luam de aici
        Last edited by aviatorul76; 16 January 2011, 01:21. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Sa spune cine are si de unde le-a luat...si mai ales daca e multumit...nu?

          Comment


          • Cele mai bune xenoane sunt cele care se fac reclama pe acest site.

            Comment


            • Azi am observat ca spatarul scaunului soferului nu mai sta in pozitia in care il asez din rotita, nici reglajul lombar nu mai merge, ce sa le fac, ce solutii aveti?Astept raspunsul aici.Multumesc anticipat

              Comment


              • 1.Garantie? 2.Daca nu mai ai garantie trebuie demontat de pe masina si desfacuta tapiteria pentru remediere.

                Comment


                • eu te sfatuiesc sa cauti la dezmembrari unul eventual la colegul pipan. o sa.l scoti la un pret acceptabil
                  sigpic

                  Comment


                  • are dreptate nicu,cauta la pipan,sau la silviu.trebuie sa aiba careva.

                    Comment


                    • Multumesc tuturor pentru sfaturi si indrumari.

                      Comment


                      • Imi cer scuze daca postul meu nu este in ton cu subiectul pe care-l abordati in acest moment , insa as dori sa stiu din partea voastra , daca averi pareri despre Generali Service (AUTO GRUP GENERAL SA) , localitatea Comisani, Dambovita! Ma intereseaza in special pe partea de vopsire auto...
                        Multumesc anticipat si astept informatiile de la voi.
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • O sa ma interesez

                          Comment


                          • Cam departe de Pucioasa,dar ne interesam.

                            Comment


                            • nu trebuie neaparat interesat...DOAR daca s-a auzit ceva!! mersi!!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • M-am interesat si inca nimic, nu prea stie nimeni nimic.Dar o sa ma mai interesez

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google