Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru a schimba ledurile din spatele display-ului cate leduri imi trebuiesc si ce model la fel si la cadran si ace? multumesc

    Comment


    • Vino la intalnire duminica ora 18 ,avem un coleg care monteaza asa ceva.Suna-ma 0720-964352 luni-duminica 9-18

      Comment


      • Iti trebuiesc 6 leduri pentru display si 6 pentru cadrane, toate sunt la fel, ledurile sunt smd plc, si nu mai stiu codul
        sigpic

        Comment


        • popikmik-ti-am dat pm,vino duminica ora 18.

          Comment


          • Sal, stie cineva cat costa un carlig de remorcare si cum se monteaza?

            Comment


            • Cauta pe forum,gasesti acolo toate informatiile.

              Comment


              • cineva care are timp si se pricepe sa ma ajute si pe mine cu un link de pe forum.eu nu am gasit

                Comment


                • zi cu ce si daca gasesc te ajut cu cea mai mare placere

                  Comment


                  • as vrea sa imi pun gambet la masina si daca stie cineva ce specificatii trebuie sa aibe carligul acela si cum se monteaza

                    Comment


                    • Laus chiar nu am nici cea mai vaga idee la problema ta.
                      Am si eu o problema, mi-am pus impuls pe geam varianta low-cost si cateodata imi face figuri, ba imi deschide geamu dintr-o singura apasare, ba trebuie sa apas de mai multe ori.Dar problema grava e la ridicatul geamului, cateodata mi-l inchide la 3 apasari, cateodata tre sa apas de vreo 15 ori ca sa il inchida de tot.Am scos geamul, am gresat motorasul, am curatat pe acolo si tot la fel imi face.Beleaua mai mare e cand e frig afara ca nici nu mai mi-l coboara nici nu il ridica decat din foarte multe apasari.Nu stiu ce sa mai fac, ajutati-ma cumva ca nu stiu ce sa ii mai fac.Multumesc mult

                      Nu poate sa ma ajute nimeni
                      Last edited by barbuoctav; 21 July 2011, 23:07. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • ai cumparat din magazin modulul acela?trebuie sa il schimbi.e clar ca partea electronica a modulului iti face figurile astea

                        Comment


                        • E cumparat de la un baiat care le face el, unde gasesc modul original sa cumpar din magazin si cam la ce pret?

                          Comment


                          • Module pentru geamuri dinastea se gasesc foarte greu.costa in jur de 60 de lei pentru amandoua geamurile. Are cineva de vanzare coltarele de inchidere de bara fata?

                            Comment


                            • ce liniste e pe forum...e scary....
                              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                              Comment


                              • As vrea sa imi cumpar jante tuning,dar nu stiu ce sa aleg,ce s-ar potrivii pe Mcv .
                                Astept parerile ale voastre .
                                Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google