Intalniri nocturne LoganClub Pucioasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca o sa vin,in alta parte,o sa o fac cu placere.
    daca pot veni putem sa o facem la club ,ca eu am cheie de la poarta,pt intrarea la pista.

    dar e o idee sa facem in alta partea intalnirea sa,propun pe dealul Motaianca,se vede orasul belea de acolo.mai vb duminica.

    Comment


    • Eu reinceput intalnirile nocturne ...

      Imi era dor de reintalnirile nocturne cu colegii mei.
      Nu vreau sa ma laud dar azi a fost multa lume la L.C.Pucioasa.
      Attached Files

      Comment


      • A fost intalnire la oferta 2 in 1 )

        Comment


        • DA) dar oricum a fost calumea
          Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

          Comment


          • Next tot la fel ca cea de duminica 2 in 1 ???????

            Comment


            • M-am intalnit cu Ionut de la Logan Club Bucuresti si credea ca aveam intalnire nocturna ieri seara.

              Ramane pe duminica seara ,urmatoarea nocturna.
              Prietenii stiu de ce...

              Comment


              • Cand facem o intalnire nocturna, si cand ma refer nocturna ma refer noaptea undeva unde nu am mai fost.Astept propuneri de la membrii LCPucioasa si simpatizanti pentru locatie, ora si zi.

                Comment


                • Am o idee sa vbim cu colegii de la LCTargoviste si ceilalti din alte parti care pot ajunge, Sinaia si altele si sa facem una la sus la Manastire la TGV, avem si priveliste si sa fim in numar cat mai mare. Ce spuneti?
                  Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                  Comment


                  • Mai putem merge si la Vulcana Pandele pe platou sus, cine stie poate sa confirme ca noaptea mai ales locul e divin.

                    Comment


                    • Pt tineri ca voi,eu nu pot venii acolo,poate cu amanta...

                      Comment


                      • Ar fi o idee tare rau...Cand mergem? poate si niste derapaje controlate? :>:>:>
                        Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                        Comment


                        • Suna bine, discutam Duminica la intalnire.

                          Comment


                          • Ai grija octav sa nu patesti ca mine,cand am rupt puntea la loganul berlina.

                            Comment


                            • Eu nu cred ca o sa fac derapari ca am un amortizor care cam curge pe spate si inca nu am bani sa il schimb, asa ca las pe altii, eu o sa filmez

                              Comment


                              • eu fac drift cu tarbantu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google