Chat De Dimineata La O Cafea Si Nu Numai...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 cafelute tari si fierbinti ca e frig rau de tot astazi

    Comment


    • sa racit si cafelita,nu ai venit sa le ei.

      Gata si de data asta cafelita,cine mai doreste ,cine mai pofteste,astazi un pic amara,sa terminat zaharul.
      Last edited by aviatorul76; 16 February 2011, 09:40. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Aduc eu zaharul. Am baut o cafea de dimineata mai merge una putin mai tarzior.

        Comment


        • Neatza tututor am baut cafeau azi dimineata cand am plecat la Bucuresti, da cred ca mai merge una mai pe seara la sediu Logan Club Pucioasa, daca nu o beau acasa impreuna cu voi pe chat

          Comment


          • Te asteptam la sediu L.C.Pucioasa care este deschis 8-19 in fiecare zii.

            Comment


            • Minti domnule Nicu. Astazi pe la 10 erai in oras deci nu era deschis sediul. Am glumit cu tine. Sper ca nu te superi. O zi buna

              Comment


              • Daca nu sunt eu asta nu inseamna ca este inchis,era fratele meu.Si te rog sa nu ma faci mincinos,ca iti creste tie nasul.In comparatie ci tine ,stai linistit ca nu te intrec.

                Comment


                • Am si specificat ca este o gluma. Eu iti vorbesc frumos si tu aduci acuze. Daca nu vin la intalnire nu inseamna ca mint. Poate ca nu pot veni ca am o problema sau poate nu vreau sa vin. Chiar tu ai spus ca vine cine vrea si sta cine poate.

                  Comment


                  • Va rog a nu stiu cata oara fara cearta pe forum, certati-va unde vreti voi da nu pe forum.Va multumesc pentru intelegere.

                    Comment


                    • Prietene tu ma faci mincinos si eu vrei sa tac?Scrie doar ce trebuie scris pe aceste pagini,respecta moderatorul,colegii si titlurile.In rest nu am nici o treaba .

                      Comment


                      • Era fratele lui Nicu, Andu, eram eu la el in jurul acelei ore

                        Comment


                        • Asta inseamna ca nu sunt mincinos si era deschis la club.
                          Pentru cei care nu stiu clubul logan este in incinta clubului de rachetomodelism unde eu sunt profesor si am biroul.

                          Comment


                          • Tarom s.r.l.
                            o cafea ceva, ne dai si noua azi?
                            neata si voua si noua!
                            lipsa text

                            Comment


                            • Neatza colegi,de la sediul aviatiei din Pucioasa,este gata si cafelita,am facut rost si de zahar ca sa va indulcesc.
                              Toate cele bune.

                              Comment


                              • S-a baut cafeaua in dimineata asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google