(Deplasari Regionale) , Regionala Logan Club Kronstadt 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Deci sa fie clar toti sunt bine veniti la regionala din 4,5,6 martie de la Brasov(Rasnov), nu o organizez eu in curte la mine ca sa zic cine vine si cine nu vine, este organizata de catre Logan Club Kronstadt. Cosmin poti sa vi, sa participi si sa pleci daca aste e decizia ta dar eu unu ar fi foarte bucuros ca avem cat mai multi membrii prezenti din partea Logan Club Pucioasa si la concurs si la petrecerea de seara, etc.Astept sa se mai inscrie pe lista membrii care doresc sa participe la regionala.Va multumesc

    Comment


    • #17
      Bravos domnule, nota 10 pt tine, 3 pt aviator.

      Comment


      • #18
        si pt tine domnu Cezar ce nota sa iti dam.

        Comment


        • #19
          Nu vreau sa mai vad discutii si cearta mai ales pe sectiunea Logan Club Pucioasa.

          Comment


          • #20
            Dar nu luati in tragic astea,fiecare poate sa participe la ce vrea,poate sa stea si sa manance unde vrea,nu este obligatoriu sa participe daca il obliga cineva,dar noi venim organizati acolo,sa decis cine va concura ,am vorbit cu sebita aseara, sa rezervat camerele pentru noi .Si trebuie ajutat si colegul nostru sebita de la brasov,daca toti venim cu pachetele de la mamica,atunci mai bine stam acasa,ori suntem impreuna la bine si la greu.

            Comment


            • #21
              Salutare baieti!

              Din cate stiu eu ceea ce faceti voi = o pasiune in comun, un hobby care a prins contur = club...

              Apropos, dar am si eu o intrebare: cei care se supun regulilor forumului, cu accept dat etc., n-ar trebui sa respecte un pic, macar, limba romana? Haideti sa ne dam cu totii silinta, mai ales cei care reprezinta un oras, organizatorii, sa scriem corect din punct de vedere gramatical...

              Foarte frumos punctat, Dambovita!
              Last edited by roxana22; 25 January 2011, 18:34.
              Event planner

              Comment


              • #22
                gata oameni buni,sa terminam acest subiect,poate gasim sa vorbim despre altceva.

                Comment


                • #23
                  Corect userul roxana22

                  Comment


                  • #24
                    La bine si la greu..corect..dar omul este probabil la GREU,,,dar astfel de comportamente exclusiviste nu fac parte din clubul LOGAN CLUB.
                    Omu vine la intalnirea REGIONALA LCK si nu la Logan Club Pucioasa ca sa decideti voi daca il primiti sau nu!
                    Urat..o sa va faceti remarcati intr-un mod negativ din start fata de celelalte cluburi din tara si la acest capitol NU CONCURAM!!!

                    Comment


                    • #25
                      Atunci sa faca fiecare cum il taie capu si nu ne mai bagam,dar sa sa retina noi cei din Pucioasa,venim club oficial din toate punctele de vedere.Adica suntem asociatia sportiva non-profit ,non-guvernamentala,care promovam activitatea de automobilism,automodelism in cadrul Logan Club Pucioasa.Nu ne intalnim de dragu a fugi si a pierde timpul de acasa.De a face ceva la un sfarsit de saptamana.Noi vrem ca toti care se inscriu la noi in club, sa stie de niste reguli de ordine interioara si daca cei din conducere au hotarat ca la activitatea de la Brasov sa participe la concurs cei desemnati ,ei trebuie sa respecte .
                      Dar vad ca de fiecare data cineva are de comentat si adaugat cand scriu eu.Eu nu am criticat si nu m-am bagat in activitatile nimanui.
                      Sa vorbit cu colegul Cosmin-Laus si va veni doar sambata,ca nu are posibilitati financiare de a ramane peste noapte.Este student si inca nu are un servici.

                      Sa vorbit cu colegul Cosmin-Laus

                      Comment


                      • #26
                        Oameni buni nu va mai certati din cauza mea.Eu voi veni la Brasov ca membru al acestui forum si ca simpatizant Logan.E adevarat nu am bani de cazare si de mancare.Sunt student si banii care ii fac este din diverse munci cum ar fi: montare de sisteme auto, reciclare materioale feroase, instalatii electrice, configurari sisteme PC.M-a cam deranjat atitudinea ta Nicule cand ai spus ca vin cu pachetel de la mamica.In caz ca nu ma cunosti eu nu sunt ca ceilalti si sa nu iti fie mare mirarea daca o sa ma vezi cu ciorba in borcan.Am mai facut lucruri dinastea si la scoala.Asa sunt eu...ies in evidenta intr-un mod negativ.E alegerea mea cand o sa vin cu cine si ce o sa fac acolo.Asa cum e alegerea mea si daca particip la intalnirile Logan Club Pucioasa si cu cine vin.Daca nu sunt bineprimit rog moderatorii sa imi dea ban.Am mai rugat odata sa imi stearga contul dar acum vreau sa primesc ban pt ca de pe forumul asta mai am multe de invatat.Imi cer scuze daca am eventuale greseli de exprimare sau de punctuatie

                        *banii pe care ii fac sunt:
                        Imi cer iarasi scuze pt greseli nu am citit inainte sa postez
                        Last edited by laus2006_ro; 25 January 2011, 23:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          Sunt atatea cluburi auto care sunt asociatii non-profit si fac ceea ce ai spus tu, Aviatorule si nu fac atata 'tam-tam' pe acest subiect, nu mai zic de 'impuneri' si alte cuvinte grele care te duc cu mintea catre alta epoca. Nu se ia nimeni de fiecare postare a ta, a voastra ca si club local. Ca tu ai inteles altfel ideea de Club, este problema ta.

                          Adevaratele valori ale unui club sunt oamenii care-l formeaza. Punand accent pe oameni, unitate si lucruri constructive alaturi de acei oameni, poti sa te mandresti ca si club auto, indiferent din ce regiune a tarii esti.

                          Studenti, batrani, copii care vin cu tatii la intalniri... nu conteaza atata timp cat oamenii sunt de calitate si ajuta, practic, la activitatile clubului!

                          Corect faptul ca oriunde trebuie sa existe niste reguli de bun simt ce trebuiesc urmate, dar NU impuse, pentru ca, in fond, voi va alegeti membrii = selectie!

                          Asta nemaipunand la socoteala performantele sportive (ca tot mentionai tu niste activitati ale voastre). Intai faci, te remarci prin masini, rezultate etc. = adica tot la oameni ajungem... Oameni pe care ii castigi sau ii pierzi.

                          La astfel de intalniri se vine pentru a socializa, pentru a vedea rezultatele celorlalte cluburi de la ultima intalnire, a se planifica evenimente urmatoare = lucruri constructive. Cei care vor sa iasa in evidenta, o fac prin activitati, prin lucruri practice si nu pentru a se lauda, a se da mari ci pur si simplu din pasiune pentru aceasta marca de masina, sport auto, oameni si calatorii...

                          A se intelege ca nimeni nu va ia peste picior! Doar ca, se pare, ai inteles gresit ideea unui grup. Aici, iar, este strict problema ta. Poate pasionatilor de Logan din Pucioasa le place acest mod de a fi al tau, desi permite-mi sa am dubiile mele.

                          Fapte, nu vorbe! O seara buna acolo la voi!
                          Last edited by roxana22; 25 January 2011, 23:43.
                          Event planner

                          Comment


                          • #28
                            Va rog frumos fara cearta si discutii contradictorii mai ales pe sectiunea Logan Club Pucioasa ca acesta este un forum pentru a discuta liber frumos, pentru a impartasii aceeasi pasiune pentru masina autohtona si pentru a le modifica, pentru a cere pareri si a da pareri, pentru a vinde si cumpara, etc.Va multumesc pentru intelegere.O seara cat mai buna.

                            Comment


                            • #29
                              Multumesc pentru cuvinte si sper sa ne vedem la Brasov.Am inteles,mrs de ajutor.
                              Am incheiat in a ura o seara buna tuturor.
                              Toate cele bune.

                              Comment


                              • #30
                                Am incheiat discutiile contradictorii.Important este sa fim sanatosi si sa ne intalnim cu bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google