Protest Scumpire Carburanti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu mai am benzina,cine imi da cu imprumut 2litri.

    Comment


    • #47
      Te imprumut eu cu 2 litrii de benzinica cu cea mai mare placere

      Comment


      • #48
        sa pun la scuter,
        mrs.

        Comment


        • #49
          care vrea monezi de 5 bani
          am 25 de lei in monezi
          munitie.................
          sigpic Alexandria

          Comment


          • #50
            Pai pe vremea asta cu scuterul? E cam frig.

            Comment


            • #51
              la cumparaturi prin oras,pe fuga merge si cu scuterul.

              Comment


              • #52
                Vreau si eu motorina cu 3 lei, daca se poate tot 100 de litri, sau chiar mai putin

                Comment


                • #53
                  Dau si 4 lei pentru un litru de motorina dar sa nu aiba ulei sau alti aditivi in ea sa stric injectoarele. Petrom a mai scumpit cu 8 bani pe litru motorina. Cea mai ieftina este acum 4,99 lei /litru. Daca o tine tot asa o sa ajung sa regret ca am masina pe motorina. Nu mai este niciun avantaj daca alimentezi din statii.

                  Comment


                  • #54
                    Am cele doua masini pe Gpl, incă este rentabil dar daca ridica prețul nu stiu ce voi m-ai face.

                    Comment


                    • #55
                      Cat consuma pe GPL si cat costa o revizie? Sa facem asa o comparatie dintre un motor pe motorina, unul pe GPL si unul pe benzina sa vedem care e cel mai ieftin.

                      La mine o revizie la service Mavexim ma costa 4 milioane si consuma masina maxim 5%
                      Last edited by laus2006_ro; 16 February 2011, 12:42. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #56
                        La mine ma costa tot 400 lei si consuma 8% gpl.

                        Comment


                        • #57
                          Eu tot adeptul motorinei raman.Daca stie cineva de unde pot achizitiona motorina mai ieftina sa imi da un pm sau un telefon, raman recunoscator, si ma revansez fata de aceea persoana.

                          Comment


                          • #58
                            Benzina 4ever!!! Nici o data nu mi a placut diesel si nici nu o sa mi placa. Sau daca se poate sa bage astia hidrogenu ala mai repede ar fi excelent si le ar rupe mufa la petrolisti dar mafia petrolului e mare asa ca e cam greu de crezut...
                            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                            Comment


                            • #59
                              Sa sa faca motoare sa mearga cu apa.

                              Comment


                              • #60
                                Motoare pe apa si carbuni. Mie la diesel imi place ca are cuplu si daca esti in rampa si ii dai forja trage masina nu gluma. La benzina cred ca nu prea are asa forta. Octav ai grija daca cumperi motorina mai ieftina sa fie persoana de incredere ca daca iti da motorina proasta si iti cad injectoarele nu faci nicio afacere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google