Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare baieti, cateva poze de la Timis Rally 2012, intr-o mica descriere " Un spectacol pe cinste " cine nu a fost a ratat ceva frumos , evident ca mai am o sumedenie de poze :P
    Attached Files

    Comment


    • frumos,pacat ca nu am putut veni si eu.

      Comment


      • Nu se mai zice nimic pe aici, ati luat pauza totala ?:P

        Comment


        • Stiti careva unde gasesc cel mai ieftin vopsea auto ( metalizata ) ?

          Comment


          • spray, vrac, cutie sau la vopsitorie? Eu am gasit culoarea mea(100% identica), la spary, de la Kober, cu 25 lei (aproximativ).

            Comment


            • La cutie, un prieten si-a dat gramada cu masina si vrea sa o vopseasca, dar sa duca el materialele la vopsitor ca sa iasa mai ieftinel :d

              Comment


              • De ce nu se duce la reprezentata, sau un service, si vorbeste cu vopsitoru sa o faca "la negru" ca iese mai ieftin.

                Comment


                • daca vrei stiu eu un servis ieftin,mie mia vopsit eleronul si nu se vede diferenta de vopsea.

                  Comment


                  • ideea e ca asta e in tm si nici nu poate sa vina cu ea aici, si vrea sa o vopseasca total deci de diferente de culoare nu e vorba , el vrea decat sa ia vopseaua de aici, in eventualitatea in care e mai ieftina pe la noi :d

                    Comment


                    • daca vrei dam maine o fuga si il intrebam.

                      Comment


                      • Renault , il intrebi te rog pe ala cu vopsitu cam cat l-ar ajunge pe prietenu meu vopsitul masinii sau daca nu se baga macar vopseaua daca poate sa faca rost fara factura si alte cele

                        Comment


                        • Facelift

                          Si, dupa cum spune si titlu, azi am avut de lucru, mi-am tras un facelift home made
                          Attached Files

                          Comment


                          • Mie nu-mi place cum arata cu plasa de jos. Cea de sus, daca o vopsesti neagra ar arata foarte bine.

                            Comment


                            • Renault, cred ca am sa te ascult :P am facut o mica simulare pe comp sa vad cum ar arata cu negru, si cred ca le vopsesc pe amandoua negre, pare mai agresiva :P

                              Comment


                              • primul contact .. dacia lodgy ...

                                mi`a facut o prima impresie buna ....vedem mai incolo
                                Attached Files
                                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google