Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am uitat poza........
    Attached Files

    Comment


    • ) e mai greu ca la alba-neagra..
      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

      Comment


      • mult mai greu,la alba neagra sunt din trei aici sunt patru,numai gaby stie.

        Comment


        • baaa ... banii ca ati postat poze din ateliere ))

          aaa sa nu uitam si pana de curent )))
          Last edited by nichita2009; 17 October 2012, 23:32. Reason: Automerged Doublepost
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • Nichita pt pana de curent urmat distributie mio faceti moca ) aaa si vezi ca nu m-o sunat vlad azi , factura ia-o tu si pune-o pe la tine pe acolo , o iau cand mai trec prin csb... :P
            Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

            Comment


            • Numa pivotu sau tot bratu? Cosmine, directorii nu poarta ecuson, ca-i recunoaste toata lumea, cum a fost cazu meu, eu n-am primit ecuson, am intrat fara nicio probleme :P.

              Cu prototipul lui Gabi sunt 2 variante: ori sa le dea de furca la hoti si dusmani daca vor sa il fure, ori a venit pe bucati, ca cine stie ce bolid de bolid e ascuns acolo

              Comment


              • tot bratul la schimbat,dute acuma ca o sa primesti si tu,noi cand am fost a fost si seful al mare,cred ca de aia ne-a dat ecusoane,cine stie ce trabant o ascuns in remorcile alea

                Comment


                • Mai raman acu discurile si amortizoarele si va fac una cu pamantul
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • Cosu.... sincer nu mai stiu in care este :P Si o intrebare de la mine pentru voi, Vrea un prieten sa isi ia un Logan si sa il treaca pe gaz...cam cat mananca afara exterioe stiti careva?

                    Comment


                    • din cate stiu eu cam tot acolo mananca,eventoal cu un litru in plus.

                      Comment


                      • Eu stiam de un adaos de 15 % la consum , indiferent ca e in afara sau oras , si o viata mai scurta a motoarelor .. acuma depinde si de sistemul GPL care si-l pune..
                        Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                        Comment


                        • asa e raulissimo au o viata mai scurta.

                          Comment


                          • se reduce la jumate viata motorului cand ii pui gaz .. si daca ai peste 100 de mii de km poti sa te gandesti ca nu mai prinzi urmatoarea suta fara probleme .. si prima problema care apare din cate vad ca tot vin la noi este ca se infunda radiatoarele .. pana mea ..
                            si apropo cosmine in legatura cu factura , a uitat am vb azi cu el da vine miercuri la resita
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • Nichita trece acolo la catastif .. ori un schimb gratis la urmatoarea distributie ori un Logan 2 cadou :P
                              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                              Comment


                              • Raul, trust me, discuri Brembo/Ferodo si amortizoare Kayaba. N-o sa-ti para rau.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google