Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fie ca Noul An, ce bate la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa va bucurati de ale voastre Loganuri, asa cum meritati. La multi ani.

    Comment


    • Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru voi si familie.
      "La Multi Ani!"

      Comment


      • Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

        Comment


        • Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Membri Logan Club Mioveni va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Cand ultimele file cad , din mii de calendare, se-aprind stelute-n crengi de brad , ca semne de urare , Cand toti ureaza celor dragi , cuvinte de implinire , urez si eu un cald - La multi ani - , cu multa fericire !
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Bere,Vodca, Rom sau Gin
              Pepsi, Sprite ori Vin pelin
              Peste tot e veselie, artificii, galagie,
              Uraturi, felicitari,
              Strans de maini si sarutari
              Branza, sunca si salam
              Sarme-n vitza, pandispan
              Dansuri, valsuri ori can-can
              Am trecut in noul an


              La multi ani tuturor
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Happy new year!!

                Comment


                • Multa sanatate si un calduros LA MULTI ANI.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • La multi ani tuturor sanatate si kilometri multi fara probleme si in siguranta.

                    Comment


                    • La multi ani la toata lumea chiar daca e cu intarziere!!!
                      Buna Florariule, de unde esti din cs?
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • La multi ani lume! Ce ziceti de o intalnire? fiecare sa zica cand poate

                        Comment


                        • Eu saptamana asta nu pot decat miercuri sau joi.

                          Comment


                          • Ok Iulian si eu pot si miercuri si joi acu sa vedem ce zic restu.

                            Comment


                            • Iuliane ti-am pozat masina ieri pe Semenic !
                              Attached Files
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • Ai fost cu masina ta? Ca n-am vazut-o pe acolo.. si ma uitam dupa vreun tovaras loganist din TM.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google