Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit Bubu ca nu a mers nimeni deci nu ai lipsit. Apropo am facut stickere sa va dau la intalnire.

    Comment


    • Cam slaba activitate, la LC Resita. Care sa fie motivul? Vine iarna si toata lumea se trage spre barlog?

      Comment


      • Astazi nimic?

        Comment


        • Data trecuta nu a venit nimeni si sambata asta eu nu am putut. Saptamna viitoare facem si va rog sa va anuntati toti cei care veniti pe lista. Multumesc


          Haideti sa facem si astazi una blitz

          Comment


          • hai...cam cati am fi?
            suna pe toata lumea pt ora 5
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Hai pana acu suntem: Marius, Renault, Flaviu, Mircea, .....

              Comment


              • eu nu pot venii azi
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • va astept pe toti
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Intalnire LC Resita, sambata in data de 12.12.2009 ora 16:00 parcare Carrefour

                    1.Renault
                    2. ?

                    Comment


                    • 1.Renault
                      2.Flaviu
                      3. ?

                      Comment


                      • Intalnire LC Resita, sambata in data de 12.12.2009 ora 16:00 parcare Carrefour

                        1.Renault
                        2.Flaviu
                        3.Bubu
                        4. ?
                        Poate ar fi bine pe la ora 17:30, ce parere aveti?
                        Last edited by Renault; 12 December 2009, 14:15. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Cum vreti voi dar la 17:30 se intuneca deja. Eu zic sa ramana totusi la ora 16:00 daca cumva nu puteti decat la 17:30 atunci ne intalnim la 17:30.

                          Comment


                          • la ce ora ramane ? si daca suntem iara doar 3 mai bine lasa...

                            Comment


                            • Am vorbit cu Mircea si a spus ca poate vine si el si atunci ca sa ajunga si el am putea sa ne intalnim cum a spus Bubu adica la 17:30

                              Astazi prezenti la intalnire

                              1.Renault
                              2.Flaviu
                              3.Bubu
                              4.Andreas (Dacia 1300 cu tuning exterior si muzica blana )
                              Last edited by Renault; 12 December 2009, 20:16. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Daca vreti ne intalnim si noi in 26.12.2009 (sambata) sa bem si noi un suc pe la vreo 15-16:00 asa

                                1.Renault

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google