Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai cosmine preia tu fraiele forumului !
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • ce vrei sa zici cu fraiele?eu nu preiau nimik.

      Comment


      • Sti bine ca Flaviu nu prea intra pe forum dar poti sa il suni. Ma rog o sa incerc sa ajung la Resita cat mai curand sa facem o intalnire.

        Bre Nichita i-a fa tu loganclub caransebes sa te vad cum te descurci.

        Comment


        • cred ca te=a face cu clubu de aici fac adunari zilnice la service minim 20 de masini pe zi ..
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • stai linistit mai cata o sa plec in italia si nu ne mai vedem pana in septembrie.

            Comment


            • O sa vin saptamana care vine in Resita si facem o intalnire.

              Comment


              • da vii si o facem la caransebes )
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • Tu nici daca o facem la Caransebes nu vi la intalnire )

                  PS: Gata cu off-topicul pe intalniri

                  Comment


                  • Salutare. Eu zic ca si din cauza vremii urate nimeni nu are chef de intaniri. Sa apara zilele insorite si sunt convins ca se reiau intanirile.

                    Comment


                    • iti spun eu ca nu o sa fie intalnire,una plec eu si a doua o sa mearga lumea la gratare

                      Comment


                      • Intalnire LoganClub Resita, sambata in data de 02.04.2011 ora 16:30 in parcare la Carrefour(govandari) !

                        1.Flaviu
                        2. ?

                        Comment


                        • daca o facem pe la 14,00 vin si eu
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • -se muta la ora 2 -in caz in care se mai trece cineva pe lista ! altfel nu se tine,
                            si va plangeati toti ca nu se organizeaza nimic si cand se organizeaza nu dati nici macar un semn pe aici :P ...no luati personal !
                            -o sa se organizeze din nou peste 2 saptamani, speram se ne adunam din nou, macar acum ca e vremea de iesit din hibernare ;)

                            Comment


                            • acuma ti-ai facut si tu timp liber dupa 2 luni si comentezi,lasate de meserie.

                              Comment


                              • Sambata 09.04.2011 orele 15-16 se organizeaza la Resita un mars impotriva accidentelor -plecare din centru directia victoria vor fi prezenti si cei de la MC Trust ar fi misto sa participam si noi mai ales pentru ca ma fost invitati !!!
                                ce ziceti ne bagam ???
                                1.Flaviu
                                2. ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google