Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te sun eu ok.

    Comment


    • Oky doky , dar prima data trebe sa megi sa ii scoti pe aia din parcare de la Kaufland ca sa avem loc toti :P

      Comment


      • am aranjat totul stai linistit,,poate vine si flavius o sa il sun eu mai tarziu.

        Comment


        • ok pai ne auzim mai tarziu

          Cosmine sa ai un drum bun si sa te intorci sanatos, eu s-ar putea sa fiu plecat pana miercuri, de asta iti urez de pe acum :d
          Last edited by megeleag; 20 May 2012, 19:13. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • mersi frumos,ceva intalniri ati mai facut,eu ma intorc in septembrie,sa auzim numai de bine.

            Comment


            • Invitatie

              Va asteptam duminica, 10 iunie, la lansarea modelului Dacia Lodgy ce va avea loc in cadrul targului Transport-AR 2012 desfasurat la Expo Arad International. Pe langa lansarea Dacia Lodgy, in cadrul targului vor fi expuse:

              - monopostul de Formula 1 al lui Alain Prost
              - modele din gama RS a constructorului Renault
              - masini preparate pentru concursurile de CNCA (Campionatul National de Car Audio), Concursul de indemanare auto, drift, tuning interior si exterior, Show & Shine
              -alte surprize

              Momentan nu stim daca se vor putea efectua sesiuni de test-drive cu Dacia Lodgy dar speram sa se poata.

              Rog ca cei care doresc sa vina sa se treaca pe o lista iar in momentul in care lista e finalizata (dar nu mai tarziu de joi, 7 iunie) (co)organizatorul de intalniri sa mi-o transmita pe PM pentru ca sa stiu cate persoane/masini vom avea prezente.

              Sosirea participantilor la Expo Arad International se va face duminica, 10 iunie, pana cel tarziu la ora 9 pentru ca sa putem parca masinile la un loc.

              Pentru alte detalii sau nelamuriri ma puteti contacta,

              Daniel Teudan - 0746174397
              sigpic

              Comment


              • prietene si eu am lansat invitatie la caransebes la reprezentanta ..
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • nichita, daca se poate mai concret (cu lansarea)

                  Comment


                  • am lasat la postul cu lansarea mai multe ! .. oricum sunteti bineveniti cand vreti .
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • Nici o activitate pe aici :| mai un pic si ne desfiinteaza adminul LC Resita

                      Comment


                      • Flaviu si Cosmin stiu ca eu nu pot sa vin la intalniri ca am licenta, examene etc. Ma amuza ca ati inceput toti cu desfiintatul clublui LC Resita, dar la intalniri numai Cosmin, Flaviu si cu mine(la ultimele si Megeleag) am mers, restu pauza... asa ca lasati-o moale cu desfiintatu si veniti la intalniri daca va pasa atata de LC Resita.

                        Comment


                        • Eu unu as mai venii ca si asa *** muste toata ziua....numai sa se mai anunte careva, stiu Renault ca tu esti acum in sesiune si se intelege

                          Comment


                          • Baieti, ne vedem astazi la un suc?

                            Comment


                            • Eu unu ma bag ...ca si asa nu am mai fost de mult, pe la cat?

                              Comment


                              • Ceva poze de asta seara
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google