Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce repete ai descarcat pozele,eu maine le pun,noapte buna baieti.

    Comment


    • Noapte buna man, ne mai auzim si sa speram ca vom face mai dese intalnirile :P

      Comment


      • Facem raliu

        Comment


        • da,n-am cu cine

          Comment


          • Ba ai, te bati cu Flaviu pentru ultimu loc

            Comment


            • ai vrut sa zici primul loc,

              Comment


              • Atat va certati care pe care, las ca vin eu din spate si va dau fum :P

                Comment


                • Daca nu e un deranj , as vrea sa ma implic si eu alaturi de voi in LC , pe majoritatea va cunosc din trafic asa ca de ce sa nu va cunosc si in persoana.Voi urmari atent topicul si cand se va stabili urmatoarea intalnire voi veni si eu.
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • Nu vreau sa vorbesc in numele colegilor dar te asteptam cu drag, cu cat mai multi cu atat mai bine, oricum nu cred ca ar avea ceva impotriva nici colegii...bine ai venit in club

                    Comment


                    • Bine v-am gasit
                      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                      Comment


                      • @Cosmin, o sa fi pe primu loc de la coada ca Flaviu azi si-a schimbat uleiul si ghici, FACE LA FEL!!! n-are nimica motoru. Megeleag noi doi ne batem pentru primu loc ca astia doi cu tractorasele n-au nicio sansa :P
                        @Raulissimo bine ai venit noi deobicei nu avem o data/ora fixa cand ne intalnim, o programam prin telefon. Din partea mea ne putem vedea si astazi.

                        Comment


                        • Renault , tu esti Vlad prietenul lui Levi parca.. sau gresesc?

                          Daca voi doriti putem merge si azi , abia astept sa va cunosc
                          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                          Comment


                          • @Renault, in loc sa promovam conduita preventiva noi discutam de liniute :P daca e de intalnire poate ma bag si eu...vedem care mai vrea ?

                            Comment


                            • @Raulissimo Da, eu sunt colegul lui Levi de liceu
                              @Megeleag Acu sa fim seriosi, care din noi merge normal ) in afara de Flaviu? Il sun pe Cosmin sa vedem ce face, ca Flaviu aproape sigur vine, iar daca nu, il scot eu cu forta.

                              Comment


                              • Ok....pai postezi si tu aici sau ne auzim la tel si fara liniute :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google