Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bada asa il cheama. Il sti cumva?? Are un tractor tuningalit. E vopsit in mai multe nuante. Gen cameleon

    Comment


    • oare asa ceva ar incapea in butoane. la pentagon nu se gasesc?

      Comment


      • da clar numai dai masina pe mana lu Lori ca se rezolva tot

        Comment


        • Nu mai tin minte exact, dar parca e mai mic soclu de la buton. Trebuie niste leduri simple. Doar cu fir si alea vin lipite.

          Comment


          • Ledurile alea nu cred ca se potrivesc. In tutorialu asta vezi cum se schimba si ce leduri se potrivesc
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • Merci de sfaturi.o sa incerc eu ceva

              Comment


              • am pus ledurile din link. s-au potrivit doar lipite. a trebuit sa le scot din supurtul lor din plastic si sa le lipesc direct. aaveau atasate pe ele 2 chestii. o rezistenta si un ceva. cica cele simple se ard la turatii mari fiindca variaza tensiunea din butoane.
                Le-am cumparat de la pentagon cu 4 lei/buc.

                Comment


                • Are careva un burghiu sa dau gaura in bara fata pt proiectoarele de ceata? E un burghiu ce se foloseste pt montarea spoturilor in mibila sau in rugips.

                  Last edited by milyoana; 19 November 2011, 21:15. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Pt cei care vreau acuatoare pt deschiderea.portbagajului. Sunt la real cu 56 lei cutia cu cel putin 4 buc nu m_am uitat mai bine sa vad cate sunt.

                    Comment


                    • este actactor 10RON/buc la prem security pe strada luko bela nr 5 in zona titulescu

                      Comment


                      • salut sergiu te asteptam la intalnire in fiecare duminca de la orele 19.00 in parcarea de sub podul Decebam vis a vis cu finantele.

                        Comment


                        • as veni cu cea mai mare placere dar eu vin destul de rar in sm pentru ca momentan sunt student in cj

                          Comment


                          • cand esti acasa in sm

                            Comment


                            • Originally posted by sergiu_89 View Post
                              este actactor 10RON/buc la prem security pe strada luko bela nr 5 in zona titulescu
                              marius..scrie si tu te rog la membri logan club datele tale personale cum au facut si restu membri...
                              Last edited by dodolorand; 26 November 2011, 09:04.
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                              Comment


                              • mergem maine si de la ce ora?
                                Last edited by dodolorand; 26 November 2011, 09:04.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google