Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu primavara nu dorm! Trantesc masini..
    low?!
    Stima,
    dmn

    Comment


    • se lasa jos jos jos

      Comment


      • Low sa fie
        Acum ca oficial e primavara, propun sa reluam intalnirile. Dar cred ca ar fi mai ok sa se tina odata la 2 saptamani, iar cu ziua si ora, stabiliti voi daca le modificam sau raman tot asa
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • cand primim unda verde, de la sefu

          Comment


          • Pai si sefu unde e?
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • sefu e inconcediu in maiami.. si cred ca nu se mai intoarce pentru ca a gasit un loc foarte bun...
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • da da! sustin ideea

                Comment


                • Bleeah am auzit ca o fost ceva spargere la benzinarie nu o fost la tine la luk?

                  Comment


                  • bada la el o fost si cel mai mare ghinion ca el a fost victima....
                    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                    Comment


                    • O avut curaj ala sa ridice mana la marius?

                      Comment


                      • Salutari de la Kronstadt....Va asteptam la Regionala L.C.Kronstadt din 30 Martie...!!!!!!!!
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • va multumim de invitatie nui exclus sa nu fim prezenti....
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment


                          • pai noh ce sa faci, daca tocmai la mine pe tura a fost

                            Comment


                            • am vazut pe filmare ca nu te ai panicat si ala tot iti impingea casa de marcat in loc sa o traga)

                              Comment


                              • Am ajuns si prin orasul vostru cu oarecare treburi...
                                Cine e amator de o cafea, o bere ecologica, sa ma ajute sa pierd timpul pana joi ma poate contacta la 0748211355...
                                Am prin portbagaj destule interfete printre care si un CAN-CLIP(aia de Renault pt cine nu stie ), interfete pt GPL si alte prostii...

                                Cine are nevoie sa ridice un deget...promit sa nu-l musc
                                Inca nu m-am lamurit cand aveti intalniri prin zona ...
                                Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                                Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google