Poze De La Intalniri.....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si un flacon gol de sampon si niste doze de bere
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • aha aha parca retin ceva:rofl

      Comment


      • Da, da. Stergator de al lui Dani, dar care Dani? )
        Mai si daca a fost slab, dar a fost! O sa fie si mai bine si sa nu fie mai rau!

        Andrei: Multumim pentru Pecsi!

        Comment


        • Data viitoare Lori trebe sa dea Pecsi
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • hellau
            low?!
            Stima,
            dmn

            Comment


            • Sper ca ai un motiv bun ca sa iti motivam absenta
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • daca vine cu o tabla de mici prajiti il iertãm

                Comment


                • mai Dani il cunosti pe Dani ala care a investit o avere in stergatoare?


                  Bine zis cu tabla de mici

                  Comment


                  • Ce mici buni am mancat azi... si carnati... si cartofi prajiti...

                    Ca sa ii fac pofta la Marius
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • eu ce m-am prajit...

                      Comment


                      • Pentru cunoscatori, as vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-un anumit punct.Am inteles ca conducatorii care au sub un an de la primirea permisului nu au voie sa conduca pe strazile din Ungaria decat dupa trecerea primului an de cand au permisul ? Ca as face si eu o excursie si nu vreau sa am probleme pe acolo fara a fi stiut de ele
                        low?!
                        Stima,
                        dmn

                        Comment


                        • din cate stiu eu parca nu te lasa nici sa treci granita adica nu ii lasa pe astea cu lamaite

                          Comment


                          • Nu te lasa sa treci vama daca ai sub un an... problema este ca mie nu mi-a verificat niciodata permisul la vama si merg in ungaria odata pe saptamana, cel putin. Problema este dupa vama, unde daca este vreun control, iti cere tot... permis, carte de identitate, talon, asigurare. Si acolo daca vede ca ai permisul de mai putin de un an, amenda ii mare... amenda la ei incepe de la 10.000 de forinti. Asta inseamna 160-165 lei la noi, depinde de unde ii iei. Si nu stu cum ii cu plata amenzii, ca inca n-am avut probleme in gen.
                            P.S. Am folii pe gemuri!!!! (spate bineinteles) omologate. Si folie carbon pe stalpii laterali )
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 81fly View Post
                              Nu te lasa sa treci vama daca ai sub un an... problema este ca mie nu mi-a verificat niciodata permisul la vama si merg in ungaria odata pe saptamana, cel putin. Problema este dupa vama, unde daca este vreun control, iti cere tot... permis, carte de identitate, talon, asigurare. Si acolo daca vede ca ai permisul de mai putin de un an, amenda ii mare... amenda la ei incepe de la 10.000 de forinti. Asta inseamna 160-165 lei la noi, depinde de unde ii iei. Si nu stu cum ii cu plata amenzii, ca inca n-am avut probleme in gen.
                              P.S. Am folii pe gemuri!!!! (spate bineinteles) omologate. Si folie carbon pe stalpii laterali )
                              multumesc pentru informatii o sa tin cont atunci pana luna viitoare nu merg dau prin Ungaria

                              P.S. buna treaba cu foliile :>
                              low?!
                              Stima,
                              dmn

                              Comment


                              • fi serios...nimeni nu te intreaba de cat timp ai permis eu am fost cum am primit carnetu,nu am pus semnele de incepator si gata...mam informat de la un politist care a zis fi serios cine te intreaba de cat timp ai permis....
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google