Materiale Personalizate L.C.Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu ma bag la un tricou dar fara burta ca poate scap de ea
    CrAzY_WolF

    Comment


    • #32
      Nu s-a dus treaba cu tricourile, dar nimeni nu vrea sa coopereze pentru alegerea variantei optime...asa ca....mai asteptam...
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #33
        Duminica' o sa venim imbracati' in tricourile ce le'am primit la nationala'...'sau ni se dau altele pe moca'...'

        Comment


        • #34
          Pacat ca nu putem rezolva nimic pina duminica era frumos sa avem si noi daca tot suntem organizatori de un asa mare eveniment
          CrAzY_WolF

          Comment


          • #35
            CrAzY_WolF , discutia despre tricouri e cam de mult si inca nu s-a gasit varianta optima!
            Nu-i graba, ca oricum nu se sta in tricou pe caldura asta!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #36
              sibianul am vazut ca este de mult timp acest post, eu imi spuneam doar parerea nu va suparati, o sa incerc ceva model duminica ca sunt mai liber.
              CrAzY_WolF

              Comment


              • #37
                pai nu venim in tricouri'...naspa'...acuma zice'ti si voi dupa ce mi l'am spalat si calcat'...'

                Comment


                • #38
                  ideea lui Bad_wolf nu e rea! eu propun pt partea din fata prima imagine prezentata dar fara nick/ nume / nr masina ( k doar avem legitimatii ), iar pt spate pare interesanta a doua imagine. cat despre culoare aia ramane la alegerea fiecaruia pt inlaniri locale si o culoare oficiala pt intalniri de amploare
                  Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                  Comment


                  • #39
                    a fost bine si fara tricouri'...inca chiar foarte bine'

                    Comment


                    • #40
                      o varianta de tricou ar fi cea prezentata de bad_wolf - fata cu sigla si nickname iar spate poza 2 - si in plus eu as zice sa adaugam si niste sponsori in stilul cum vedem la pilotii de rally

                      Comment


                      • #41
                        sustin si eu ideea lu' Bad_Wolf...'

                        nu o mai sustine nimenea'...'naspa'...
                        Last edited by Medalion'; 1 December 2009, 17:32. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          Si eu o sustin cu mici modificari o sa incerc si eu vineri seara sa fac desi am promis ca o sa incerc duminica dar na ....
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • #43
                            mi'au placut cu au fost cei de la gammis' stiliza'ti...'

                            Comment


                            • #44
                              nu cred k ar arata urat nici cu ceva logouri de la sponsori cum zicea si Mircea ( k la pilotii de rally)
                              Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                              Comment


                              • #45
                                alte pareri pt tricouri sau lasam subiectu' in aer???
                                Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google