Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • raspunsul este DA au turbo
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Fane ai facut pariu cu cineva ?
      sigpic

      Comment


      • poate vrea sa-l schimbe pe unul cu turbo,Bad_Wolf...
        sigpic

        Comment


        • Buna Seara
          Sa inteleg ca ca primiti in Logan Club Sibiu noi membrii?
          Sunt interesat si eu.

          Comment


          • @ Sorin : te asteptam daca vrei sa vii la intalnirile noastre saptamanale in fiecare sambata de la ora 16 la cabana Valea Aurie , dar saptamna asta adica in 5 martie nu stiu daca vine cineva deoarece vom merge la Intalnirea Regionala de la Brasov, unde poti veni si tu daca doresti. Daca nu in 12 martie ne vedem la ora 16 in Vale Aurie sa ne cunoastem.

            @Mirax: Are deja turbo pt. ca din semnatura reiese ca are deja motor DCI , implicit are turboooo
            sigpic

            Comment


            • Ok . Sper sa ajung in 12 martie si eu in Valea Aurie. Multumesc pt invitatie.

              Ok . Fac tot posibilul sa vin si eu in 12 martie.Mersi pt. invitatie.
              Last edited by sorinus06; 2 March 2011, 22:37. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • cristivsb, La multi ani, multa sanatate si fericire!!!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • la multi ani domnu cristi, sa cresti mare
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • La multi ani cristivsb
                    sigpic

                    Comment


                    • O La Multi Ani Cristi multa sanatate si fericire ,am o rugaminte la adresa ta ma poti ajuta cu farurile sa le vopsesc negre ca in baza lui Sorin (sibianu) nu ma mai merge are omul sau nu mai are omul timp asta este nu ma supar il inteleg.Deci astept un semn de la tine .
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Sergiu......sa sti ca nu am uitat...dar ai putina rabdare sa dea caldura putin si o rezolvam...!!!!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Pai vrei sa se crape vopseaua pe faruri de la frigurile de afara cand aprinzi farurile e cald cum le stingi se fac tzurtzuri
                          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                          Comment


                          • salutare dragi colegi, am si eu o mica problema , m-au lasat placutele de frana si nu stiu de care sa-mi iau'...ce ma sfatuiti sa cumpar'....

                            Comment


                            • din cate am auzit, o combinatie foarte buna cand vine vorba de disc si placute ar fi : discuri Zimmerman cu placute Ferodo Premier. E una din cele mai bune combinatii din punct de vedere al calitatii si pretului...


                              tot pe forum am gasit o discutie despre placutele de frana,aici

                              de asemenea, pe forumul clubului Toyota am mai gasit iar niste discutii interesante, aici
                              Last edited by Ma_shina; 12 March 2011, 15:25.
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • multumesc foarte mult'

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google