Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jantele lu Vasi arata mai bine la mine :P
    Attached Files

    Comment


    • Sincer DA! arata super oricum si pe masina lu vasi aratau super dar da mai bine cu culoarea ta
      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • banuiesc ca astea sunt jantele pe 17? arata incredibil de bine .acum nu vreau sa fiu carcotas dar daca dai de un cap de creta mai rasarit ,o sa vezi ce parere o sa aiba.sa le porti sanatos
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • Nicu Brot," La multi ani" cu sanatate, ca-i mai buna decat toate!
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • La multi ani NICU, sa ne traiesti!

            Comment


            • La Multi Ani domnu Nicu sa traiesti ...............bine.........
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • Pentru fiecare zona, s-a creat un usergroup, care va aparea sub titlul de utilizator si anume "logan club Sibiu". Organizatorul se va ocupa de aprobarea cererilor pentru zona respectiva, (in cazul nostru zona Sibiu). Va rog sa intrati aici. (doar pentru cei care nu au aderat inca).Intrati in grupul "Logan Club Sibiu"
                Last edited by valeriu61; 31 March 2011, 22:08.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • la multi ani nicu si multi bani sa termini golanelul
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • L amulti ani Nicu!!!!

                    Pentru cei interesati : GAMMIS Medias, are o oferta limitata, adica pana Sambata: cauciucuri sub licenta CONTINENTAL la pretul de 169 lei cu montaj si echilibrat gratuit!!!!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Bravo la cei de la Gammis ca fac acum oferat dupa ce am cumparat ,Sibianule anuntai sa ma intre la noi pe forum macar la cel sibian si sa faca aceste oferte pacat ca sunt sponsori nostri si noi nu ajutam la afacerea lor cu cat putem.Poate alti colegi sa nu stea pe ganduri si sa achizitioneze este o super oferta.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • La multi ani, domnul Nicu! Scuzati intarzierea!
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • Service Dacia Autorizat Sau Ceva Alternativ

                          imi spuneti si mie daca emilian dacia service e ok, si/sau ceva alternative din sibiu . ma intereseaza calitate in primul rand. multumesc.

                          Comment


                          • Va multumesc tuturor pentru urari si sper sa ne intalnim cat mai curand posibil........

                            Comment


                            • La multi ani, Adi!!! Sa ne traiesti 1000 de ani fara reparatii!
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • daiunleu sincer eu nu recomand absolut la nimeni service EMILIAN si de ce nu ii recomand: Cat timp am avut masina in garantie si am mers la revizii nu erau atenti angajatii la ce faceau.
                                Ce am patit eu dupa ce mi-au completat cu antigel au pus capacul la vas fara sa il stranga si surpriza in 2 zile aproape am ramas fara lichid de racire care s-a imprastiat peste tot pe la motor... alta problema am fost pentru revizie cu 2.000km mai repede ca plecam din tara cu masina si mi-au zis sa vin peste 2saptamani timp in care am facut cam cu 1500km peste nr de km pt revizie si dupa un pachet de nervi si scandal mi-au facut revizia in garantie fara sa platesc revizia ca nu am venit cu nr de km la care trebuia facuta revizia... preturi exagerate chiar aberante cumperi piesele originale de la aproape ori ce magazin mai ieftine decat de la ei.....
                                Incearca la IONY masina lui Sibianul arata chiar bine dupa ce a iesit de la ei din service sau la ori ce alt service Gamis din Medias...
                                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google