Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...trebuie sa-i intelegem si pe ei

    Comment


    • Claudiu, daca esti din medias, poate ne vedem si noi candva prin medias...doamne iarta-ma dar stam in acelasi sat...aaa...pardon municipiu...
      0747 477 138 sau l_strikero, da mesaj sau suna si hai sa ne vedem p-aciulea!
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • Originally posted by Claudiu_31 View Post
        Salutare la toata lumea...Sunt nou pe aici...am intrat de curand in posesia unui Logan si nu are geamuri el . Imi puteti da cateva sfaturi?
        Nu are nui bai poti monta pe urma ,te adaptezi in functie de pret si oferta eu zic ca e mai bine sa le pui kit din ala universal decat cele originale de fabrica care sunt mai slabe ( motoras mai slab ) acuma 2 ani cred cand am facut eu asta cele standart de dacia erau extrem de scumpe .. acuma sau lovit destule si ai sanse sa iei de la dezmembrari eu am pus kit universal la 2.5 milioane acuma 2 ani ..
        Degeaba gandesti daca esti prost!

        Comment


        • Originally posted by bolo View Post
          Claudiu, daca esti din medias, poate ne vedem si noi candva prin medias...doamne iarta-ma dar stam in acelasi sat...aaa...pardon municipiu...
          0747 477 138 sau l_strikero, da mesaj sau suna si hai sa ne vedem p-aciulea!
          pai hai sa ne intalnim la medias k abia astept

          Comment


          • Va salut
            Scuze daca am postat gresit.
            Ma intreb daca stiti undeva in Sibiu pe cineva care aplica folie cu tenta de culoare eventual heliomata alta decat maro.
            Multumesc anticipat

            Comment


            • marius aldea, hai daca vrei pe la intalnirile noastre(LC SIBIU) care se tin in fiecare sambata in pascarea din spatele cabanei Valea Aurie, si o sa povestim de toate!Asta numai daca iti face placere!Pentru problema ta, citeste topicul cu adrese utile sibienilor!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Multumesc pt invitatie, cred ca am sa vin peste 2 saptamani sa cunosc membrii LC Sibiu si sa aflu mai multe despre Logan. Pana atunci mai citesc pe forum.

                Cu respect,
                Marius

                Comment


                • Dc la mine unde scrie loganist de 5 stele si dedesupt nu apare si logan club Sibiu?

                  Comment


                  • Pentru ca probabil nu ti-ai cerut apartenenta fata de un grup!
                    Ia levatura cu valeriu61!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Important! de la Administrator:

                      Pentru fiecare zona, s-a creat un usergroup, care va aparea sub titlul de utilizator. Organizatorul se va ocupa de aprobarea cererilor pentru zona respectiva, (in cazul nostru zona Sibiu). Va rog sa intrati aici.

                      radu2008 si pentru toti cei care vor sa intre in grupul nostru, LoganClub Sibiu, ii rog sa vada mai sus:
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Salutari....Cum a fost la intalnirea de ieri?

                        Comment


                        • A fost foarte bine, daca vrei sa vezi poze si impresii, intra pe "Intalnire LoganClub Sibiu". Oricum te asteptam!
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • Intalnire......suuuupeeer!!!!!
                            Hai si tu si o sa vezi!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • radu2008, ai fost primit oficial in usergrupul LoganClub Sibiu.
                              Rog pe cei care mai vor dar nu au aderat inca la grupul nostru sa vada postul #295. Multumesc.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • vin cu prima ocazie.....

                                la medias nu se fac intalniri?
                                Last edited by Claudiu_31; 2 February 2009, 12:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google