Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor!!!!!!!!!!!!!!!1
    Mi-a venit o idee zic eu geniala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nu pot s-o postez ca va rasufla in cazul in care sunteti de acord!!!!!!!!!!
    Cu Brasovul poate o sa va dezamagesc un pic, dar asta e!
    Scopul scuza mijloacele!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • vrei sa vi cu bicicleta ,no asta da surpriza ..........
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • peste o sapt sau doua voi ajunge pe la voi la sibiu la o intalnire baieti .. sa vedem cum stau cu banutzii ca acum mi se duc iar pe masina jante,gume , ulei schimbat si restu ..
        Its just a car ...

        Comment


        • --------------------------------------------------------------------------------

          Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

          Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







          Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
          __________________
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Raduprov te asteptam , in fiecare sambata la ora 16 , vezi topicul cu intalnirile
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by sebi8ta View Post
              --------------------------------------------------------------------------------

              Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

              Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .










              Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
              __________________

              Nu am reusit sa intru pe nici unul din link-urile indicate de tine. Imi da eroare.

              Comment


              • eroare pe toate trei linkuri,alte optiuni ?, posibilitati? ,cred ca va trebui sa il intrebam tot pe prietenul nostru Sebi.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • Imi pare rau ca ma bag cu japca .. dar as vrea sa invit pe oricine doreste pe 28.03.2009 la Ploiesti .. azi ne-am adunat si noi vreo 14 masini si vrem sa facem intalniri cat mai mari !!!
                  Sper sa ne onorati cu prezenta !!

                  Logan Club Ploiesti

                  Comment


                  • Bravo ploiesteni, multumim de invitatie, probabil ne vom intalni in iunie la Arges!
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • O sa fim prezenti la orice eveniment care e legat de L.CLUB ;) SALUTARI DIN PARTEA PLOIESTENILOR .

                      Comment


                      • Am o problema cu noanele de sub golanel...nu mai functioneaza...(mergeau pe bass) nu stiti pe cineva din Jud. Sibiu...Brasov care se are cu asa ceva....??? va rog ajutati-ma si pe mn...!

                        Comment


                        • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Logan Club Resita va ureaza un Paste Fericit!

                            Comment


                            • Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                              Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite.

                              Comment


                              • Lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare.

                                Logan club Tg-Jiu va ureaza PASTE FERICIT!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google