Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani andrei,
    acuma am vazut si eu ca e ziua ta.
    tot ce doresti sa se implineasca
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Originally posted by vyp75 View Post
      am auzit la radio ca maine e inchiderea la raliul offroad in medias.
      era placut daca stiam sa organizam in medias intalnirea de maine.
      trebuie sa luati in calcul si o eventuala intalnire la Medias....candva

      Comment


      • Deocamdata s-a hotarat:
        Intalnirea de sambata 30 mai 09, va avea loc la Agnita!
        Alte amanunte si discutii despre intalnire, vedeti pe "Intalnire LoganClub Sibiu"
        Si desigur, ca vom mai tine intalniri si la Medias.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Abia astept intalniri la medias o sa fiu prezent sigur numai sa nu intervina ceva neprevazut!

          Comment


          • Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
            cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Oare l-am speriat rau pe tipul de ieri de la intalnire cu filtrul de polen?
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • EU mi-am montat filtru de polen cam de aproape 1 an cu ce l-ai putut speria ca is curios
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • Pai ne-am cam adunat cu totii in jurul lui si-i vorbeam toti odata, care mai de care mai tare de mergea omu' cu spatele cand se indeparta de noi
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • parerea mea e ca omul o sa fie prezent la urmatoarea intalnire dupa Agnita!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Cred si eu. Dar oricum... L-am speriat cu buna-vointa )
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • salutare de la serviciu. Vreau sa schimb filtrul de polen,filtrul aer motor, filtrul de benzina si in special bujiile (am auzit ca cele mai bune sunt NGK). Astept informatii despre ce marci ale celor de mai sus sa cumpar!!!

                        Comment


                        • o sa ajung si eu pana la urma la o intalnire... la intalnirea de la agnita nu am cum sa ajung ca plec la DOC sa imi fac remaparea vineri si dupa dau o fuga pana la mare pana luni.
                          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                          Comment


                          • @MishuOT : filtrul de polen nu-l poti schimba ( decat daca l-ai montat tu ) pentru ca nu il avem nici unul din fabrica....
                            filtrul de aer, ala original de la dacia, e vreo 30-40 lei, altul nu are rost sa cauti la pretul asta, e f bun
                            filtrul de benzina nu cred ca ai cum sa-l schimbi, pt ca filtrul e cu pompa de benzina si cu plutitorul intr-un ansamblu montat si e in rezervor ;)
                            bujii, aici nu stiu ce sa-ti zic, eu nu am pus de la dacia originale, am luat un set nemtesc la vreo 30 lei setul, cu 2 electrozi...
                            sper ca ti-am fost de folos
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Originally posted by bolo View Post
                              @MishuOT : filtrul de polen nu-l poti schimba ( decat daca l-ai montat tu ) pentru ca nu il avem nici unul din fabrica....
                              filtrul de aer, ala original de la dacia, e vreo 30-40 lei, altul nu are rost sa cauti la pretul asta, e f bun
                              filtrul de benzina nu cred ca ai cum sa-l schimbi, pt ca filtrul e cu pompa de benzina si cu plutitorul intr-un ansamblu montat si e in rezervor ;)
                              bujii, aici nu stiu ce sa-ti zic, eu nu am pus de la dacia originale, am luat un set nemtesc la vreo 30 lei setul, cu 2 electrozi...
                              sper ca ti-am fost de folos
                              ai fost mai mult decat de folos.merci mult

                              Comment


                              • cine ma poate ajuta cu un lac de vopsea? am cautat si la yoni si in strand la cele 2 magazine, si in terezian...nu are nimeni! nu imi trebuie decat sa acopar niste pleoape. sau daca cineva gaseste din intamplare sa cumpere si o sa ii returnez banii. e in jur de 20 lei.pentru cine are nevoie il pot ajuta cu un spray cu vopsea "gri petrol" care este identica cu "gri comete".
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google