Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dac vrei ceva mai special cum e "standox" gasesti pe str.lunga dar tre dat cu pistolul.
    de acela la spray am eu de am dat cu el la jante
    daca e bun sa zici cand vi la intalnire si il aduc
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Pai eu nu cred ca mai e nevoie de lac daca ai dat cu vopsea din tub!
      Asta daca nu cumva vrei sa straluceasca mai tare!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Nu mai este standox pe strada lunga, am fost eu intr=o zi si nu mai era, nici afis nu am vazut

        Comment


        • culoarea a iesit exact ca cea de pe masina. dar ca sa iasa in evidenta metalizarea, si sa nu se deosebeasca trebuie dat cu lac. daca te uiti in soare, capota straluceste iar pleoapele sunt mai putin stralucitoare...
          fara

          Comment


          • merge careva deseara la deschidere la festivalul de teatru?
            e la 23.00.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Salut prieteni,mai sunt 2 saptamani pana la regionala... Va asteptam in numar cat mai mare...
              sigpic

              Comment


              • Are cineva montat pe masina un ShortShift ? Ca m-ar interesa si pe mine o piesa de genu. "arunca" in viteza mai usor si nu mai carari cutia ( condus sportiv )
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • Cea mai "avansata" varianta de shortshift care o gasesti pe la noi e schimbator retezat...
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • o sa-mi montez eu in curand, dupa 15-16 incolo
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Scurtezi maneta de la schimbator sau ai gasit un kit quick shift compatibil Logan? Io as prefera un kit dar habar nu am unde pot gasi...
                      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                      Comment


                      • maneta e oricum deja scurtata cu vreo 3 cm...cauta pe thread-ul lui golan91 sau dsign, la my ride, si o sa vezi poze cu cum si ce, e usor, trebuie sudat in capatul de sub masina a tijei inca o bucsa, sau 2 daca vrei short shifter extrem

                        sa fac ceva, iar mi-a sters postul...mi-a aparut blank page...
                        dupa cum ziceam, cauta la my ride la golan91 sau dsign si vezi acolo pe ultimele pagini poze cu cum se face, io am deja maneta scurtata cu vreo 3-4 cm, doar ca se mai sudeaza o bucsa sau 2 daca vrei extreme, in capatul tijei de sub masina...
                        Last edited by bolo; 3 June 2009, 10:37. Reason: Automerged Doublepost
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • Puteai sa-i dai edit bre...
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • aha, edit la blank page unde in stanga jos scrie stopped, si nu ii poti da nici refresh nimic, numai back...
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Oameni buni ,e deschis transfagarasanu pe vremea asta?adica ma refer sa urc la Sibiu si sa cobor la Curtea de Arges.
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • Este inchis iar in weekendul asta a nins , se poate merge cu masina doar pana la Balea Cascada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google