Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor, eu n-am cu ce veni sambata la Sibiu, si daca ajung n-are cine sa ma ajute cu cortul... Se ofera cineva...?

    PS: Mi-e frica sa dorm singurica
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • Daca nu eram plecat ma ofeream eu

      Comment


      • Ai noroc ca pleaca bolo
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • hallo, am plafoniere cu 3 becuri, cine vrea?
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • dragilor ,sfatuiti-ma cum sa ma impart ,am ,cred, camera retinuta la Curmatura, imi vine fratelele lui Didi sambata noaptea,(din Germania)trebuie sa il intampinam ,undeva la 45 km de Sibiu,in Pauca ,n-o cum sa ma descurc ,?imi vine sa stau la mare ,dar s-o gatat pistarii,deci ..........cred ca ne intalnim doar duminica ,of doamne ,multe s-au intalnit acum .
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • Pai du-ti nevasta in timpul zilei candva la Pauca si tu ii si stai pana duminica la Sibiu Nu cred ca se supara, nu? Totusi, daca vine omu' din Germania, sta mai mult decat loganistii
              Mai bine tac ca prea putine femei gandesc ca mine
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Rebe sa sti ca Bolo sitie unde stau

                Comment


                • Stiu ca stie. L-am convins aseara sa nu treaca pe la tine ca era deja tarziu.
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Originally posted by vyp75 View Post
                    hallo, am plafoniere cu 3 becuri, cine vrea?
                    cat ceri pe ele???? ai si altele cu 2 sau un bec.un pret te rog pt fiecare!!!

                    Comment


                    • Cu 2 becuri iti vand eu, ca vreau sa iau cu 3 becuri de la vyp75 ... pret ... in functie de cat costa aia cu 3 becuri.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu astept preturile de la amandoi!!!

                        Comment


                        • 30 aia cu 3 becuri
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Originally posted by vyp75 View Post
                            30 aia cu 3 becuri
                            mie imi trebuie cu tot scheletele de acolo ca vreau sa pun pe spate lumina. asa le dai sau cum???

                            Comment


                            • este lampa complecta, trebuie numai conectata la mufa si gata
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Astazi am fost la o mica intalnire la IAR Ghimbav la show aviatic ,ca de obicei putini cand organizam ceva in afara locului stabilit la magnolia,(asta este,sper ca data viitoare sa fim mai multi)
                                A fost super ,ptr. cei care am fost prezenti acolo , unde au participat si colegii de la Sibiu ,vyp75(Vasile)impreuna cu sotia si nepotica care este o dulceata de fata, si bad_wolf(Andrei) carora le multumim mult pentru participare ,dupa care impreuna am fost la asa zisa noastra intalnire de care am reusit sa o animam totusi impreuna cu gabibv,stresu,eu,bobok impreuna cu colegii de la Sibiu,care au venit la intalnirea noastra de la magnolia ora 19.

                                Le multumim colegilor de la Sibiu pentru vizita si speram ca sau simtit bine pe langa foarte putini care am fost cu ei.Data viitoare promitem ca vom fii mai multi.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google