Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sibianul View Post
    Ma grabeam la servici!
    Dar ti-ai dat seama ca sunt eu numa cand te-am depasit...asa-i?
    nu te-a luat radaru la seica?

    Comment


    • In principiu m-o luat, dar nu m-o luat!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • mersi sibianul om de treaba

        mersi sibianul am rezolvat cu inchiderea cu cheie briceag acum am o problea nu stiu cu msa fac sa pun cipu pe telecomanda? cine ma poate ajuta pls pls??
        Last edited by CrAzY_WolF; 16 October 2009, 21:35. Reason: Automerged Doublepost
        CrAzY_WolF

        Comment


        • salutare de la satu mare
          frate da si cu rima
          azi am participat la prima intalnire a membrilor din logan club satu mare, sunt doar 3 dar le uram la mai multi, super atmosfera.
          sper sa ii vedem si la intalniri prin tara, si abia astept sa ne intalnim saptamana viitoare.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Super Vasi, asteptam niste poze, am auzit ca pe acolo e zapada
            Distractie faina la botez !!!
            sigpic

            Comment


            • blackufo@ eu toate electrocasnicele mi le-am luat de la flanco( langa mc donalds.) sau din metro. si nu am avut probleme pana acum.
              fara

              Comment


              • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

                Comment


                • Originally posted by spanu View Post
                  blackufo@ eu toate electrocasnicele mi le-am luat de la flanco( langa mc donalds.) sau din metro. si nu am avut probleme pana acum.
                  am rezolvat si problema asta , acum sa-i faca rodajul si sa se apuce sotia de copt cornulete ,sa pot sa-mi amortizez achizitia ,multumesc de sprijin ,dragi colegi.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • Salutari tuturor membrilor L.C SIBIU si in special Sibianului si te rog nu lua in seama spusele lui SorinJ ca acesta in afara de a INSTIGA anumite persoane nu stie altceva .

                    Sunt putine persoane la noi in CLUB sa nu fi avut probleme cu el.
                    Last edited by marius_g; 18 October 2009, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • No lol))
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Ce ziceti sa trec pe cauciucuri de iarna sau mai pot astepta Din propria experienta la cauciucurile de vara se intareste cauciucul si cam pierd aderenta la franare, cand intru mai tare in curbe partea din spate uita sa ia curba ...
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • daca ai poti sa le schimbi ca mai incolo e aglomeratie la service, eu am alea de fabrica M+S si iarna trecuta nu am avut probleme.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Dragi colegi, am ceva foarte important!
                            Incepand de azi, 20.10.2009 , SIGEMO IMPEX (importator Rial si distribuitor de anvelope, plus alte accesorii auto), care se afla la iesire din Sibiu spre Valcea (langa XXL) are o oferta pentru membrii LOGAN CLUB SIBIU!
                            Si anume :
                            -reducere de 5 % pentru toate probusele achizitionate de la societate
                            -montaj gratuit pentru toate produsele achizitionate de la societate
                            -reducere de 20% la manopera pentru servicii extra!(daca aveti voi piesele si ei fac doar montajul/manopera)
                            Accesul la aceste promotii au doar membrii Logan Club, si se acorda doar pe baza ecusonului nostru!
                            Pentru membrii care nu au inca ecuson, o sa-l primiti cat de curand!
                            Daca insa aveti nevoie de aceasta promotie si nu aveti inca ecuson, rog un PM sa-i pot anunta pe cei de la SIGEMO IMPEX!
                            IN CEL MAI SCURT TIMP, O SA MAI BENEFICIATI SI DE ALTE OFERTE DE ACEST GEN!!!!!
                            Daca si alt membru LOGAN CLUB este interesat de aceasta oferta ( din alta locatie), rog acelasi PM pentru a-i anunta pe cei de la SIGEMO IMPEX!!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • bravo sibianu, acuma astept si eu ecusonul ) si sa fete leoaica

                              Comment


                              • Tin sa ii multumesc Sibianului ca imi da si mie un ecuson ms si bafta in continuare faci o treaba super buna pentru noi !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google