Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evitati pe cat posibil traseul Sibiu-Agnita ,acum s-au apucat baietii de decopertat din Hula Daii pana aproape de Cornatel,DURERE,iti rupi masina ,si cred ca asa va ramane pana in vara ,folositi variantele ocolitoare ,pe Medias si pe Voila spre binele masinilor si a d-voastra in caz ca sunt urgente ,sau veniti cu masinile de serv.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Andy2heart daca vrei pun link la mine in semnatura hai ca ai fost tare
      sigpic

      Comment


      • crazy_wolf, schema iti dau eu, am prin calculator pentru logan mi se pare, dar trebuie sa ti-o faci singur, ceva fire de lipit si cateva piese mici care is trecute detaliat si etc
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • mai eu am intrebat da la logan habar nu am de unde se face treaba cu temporizarea la lumina.
          masini sunt doua de ciomagit da ce sa lom de la ele si de unde?
          poate lucreaza din uch chestia asta.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • temporizarea este din UCH la logan. Si poti seta timpul de temporizare cu laptopu

            Comment


            • E cineva interesat de niste boxe auto, noi noute garantie 2 ani la un pret de 85 ron !!!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Bad_Wolf View Post
                E cineva interesat de niste boxe auto, noi noute garantie 2 ani la un pret de 85 ron !!!
                detalii? dimensiuni, putere, firma. eventual poze.

                Comment


                • Deci ar fi Blaupunkt GTX-662 Mystic Series
                  sigpic

                  Comment


                  • aia cu temporizarea se poate face dupa schema care o am io direct la bec in plafoniera, sa ajung acasa si postez poza
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • bad_wolf dak erau pe 13 le luam sa le pun pe fata, dar sunt mari.

                      @cristivsb parca la tine am vazut ca ai neste duze faine la spritiera. sunt din alea ce imprastie pe tot parbrizu? de unde le ai si cum pot sa fac si eu rost?
                      vreau sa schimb si stergatoarele cu din alea mai groase dimensiunile la stergatoare cine mi le poate da ca am inteles ca unu e mai mare ca celalalt.

                      ms

                      Comment


                      • Iti fac rost de 13 noi sigilate sa vad numai de care , tu ce preferinte ai dintre sony, pioneer jvc sau blaupunkt . Alea de 16 ar fi fost cea mai buna oferta le poti pune cu inele adaptoare.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi Bolo de ajutor sa vad acum cu ce pot face cu poza de la tine . cristivsb asa am auzit si eu ca trebe facut din leptop dar trebe sa stii si ce trebuie sa faci si unde
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • bad_wolf oferta era chiar buna dar vreau unele sa intre frumos in locas, plus ca parca as lua un sistem dinala cu tweetere, cum am vazut ca ai tu sa pun in fata. ceva bun si ieftin :P

                            Comment


                            • asa, pozele cu schema de temporizare, precizez ca nu mai stiu pentru ce masina e, e de pe un site francez, si cred ca e pentru o masina unde nu exista ce ziceti voi sa se faca din UCH
                              sper sa va ajute poate la alte proiecte
                              Attached Files
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • Poate saptamana viitoare ajung in sibiu marti,miercuri,joi dar nu stiu sigur, ca am ceva treaba si vreau sa imi pun anvelope de iarna daca au ceva oferte bune cu cine vb acolo si zic ca sunt membru logan club sa imi dea reducere 5% montaj si echilibrat gratuit la anvelope ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google