Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suna interesant proiectu! dezbatem sambata?
    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

    Comment


    • Deci eu sunt pentru dacia 1310 de preferabil varianta sport. am facut asa un proiect la cineva dar nu mai erau fonduri si nu au mai continuat. discutam sambata la intalnire daca ajung toate detaliile

      aici gasiti detalii despre carburatoarele weber
      Last edited by cristivsb; 2 December 2009, 00:36.

      Comment


      • as fi si eu interesat...si varianta cu dacia 1300, si sport daca se poate, ar fi mai buna din mai multe puncte de vedere
        sa nu mai zic de motorul 1.6, cutia in 4 trepte si carburatorul weber cu palniile scoase prin capota
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • pai cum facem' ...cumparam cate una pentru fiecare'...sau una la toti'...'

          Comment


          • noi ziceam de logan sa fim in spiritul clubului, altfel daca aveti idei putem gasi si altceva, stil reno 5 sau 19?
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Se vede ca vine craciunu. deja va ganditi la jucarii

              Comment


              • Azi scot pozele de duminica sa imi ziceti cum sa vi le trimit. filmarea mai dureaza ca nu gasesc cablu de date la camera am filmat cam 15-20 de minute ca s-a terminat bateria :P

                Cum trimit pozele?
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • si inca ce jucarii
                  Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                  Comment


                  • meen trimite-le pe mail la vasi.hordobet@yahoo.ca
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • vand urgent PLAYER AUTO SONY GT. 700 D. ---600LEI. SIGILAT SI IN CUTIE.

                      Pretul de raft este peste 1000 lei'
                      Last edited by Medalion'; 3 December 2009, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Va ROG intrati pe thredul Planuri de sarbatori sa ne hotaram cat mai repede in legatura cu revelionul !!!!!!!!!!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by vyp75 View Post
                          astazi am fost la paltinis si la plimbare am debitat idei noi impreuna cu nicu, andrei si ovi.
                          ar place cuiva sa gasim undeva un logan naspa sa ne dam cu el pe macadam, drumuri avem o gramada ne lipseste masina?
                          un logan neinscris numai pentru asa ceva, ar interesa pe cineva sa facem treaba asta ca hobby?
                          As intra si eu dar sant cam la distanta tentanta idea
                          sigpic

                          Comment


                          • Vedeti ca va venit un membru nou de aici de la noi de la Mioveni . Sa mutat in Sibiu cu munca, si vrea sa se bage in trupa voastra. 0740066617 e nr lui de tel. Poate reusiti sa l sunati sa i spuneti si lui unde sa vina la intalniri si cand. Salutari de la Mioveni!

                            Comment


                            • fane are dreptate...eu sunt Marian, cel de care zice Fane, iese careva la o bere ?
                              daca da astept bip la 0740066617 bafta
                              Last edited by Reckno; 5 December 2009, 19:43.

                              Comment


                              • in primul rand , bine ai venit ,necazul ca azi am vazut ca ai postat umpic prea tarziu ,intalnirea a avut loc la ora 16,in valea aurie ,dar nu-i bai o sa dea de tine colegii din sibiu si te acomodezi rapid ,toate bune ,.............dragilor am ajuns acasa cu chiu cu vai,ceata ,ploaie ,burnita,cretini cu faza lunga ,drumul spart tot , nu stiu dar trebuie sa gasesc alt traseu catrecapitala fosta culturala.........
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google