Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut Jak, vezi ca urmatoarea intalnire e in 24 mai. Dar amanunte pe intalnire logan club Sibiu.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • #92
      La multi ani! Pentru Bad_Wolf , multa sanatate si fericire!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • #93
        La multi ani Bad_Wolf! Sanatate, fericire si iubire. Sa ai parte de ce e mai bun!

        Comment


        • #94
          Care ati facut revzia la gammis in medias si cat va costat?

          Comment


          • #95
            Eu as renunta la garantia lui peste, ca oricum ei acorda garantie cum vor ei, dupa criteriile lor, si mi-as face revizia la Gammis. Eu stiu de ei de la patronul unei firme de piese auto Logan din sibiu care a cumparat masini de la Gammis, deoarece Emilian este cum este.

            Comment


            • #96
              Garantia ramane atat timp cat faci reviziile la dealerii autorizati Dacia. Poti sa faci linistit revizia la Gammis.

              Comment


              • #97
                Dragilor, au sosit stickerele, asa ca veniti sambata sa vi le dau (cui vrea).
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #98
                  Originally posted by radu2008 View Post
                  Care ati facut revzia la gammis in medias si cat va costat?
                  eu trebuie sa fac revizia de 60.000 km...Am fost la ei pt alte motive...Dar am intrebat cat m-ar costa revizia fara bujii si schimb de ulei cu tot cu ulei..Adica au ramas transmisia, cureaua de accesorii, filtru aer si filtru benzina ( parca astea raman )...Si mi-au zis ca ma costa in jur de 7 mil juma...Cu tot cu manopera...0269 822 900, suna aci si intreaba toate detaliile. ;)
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #99
                    Nici nu stiu dc is asa scumpe preturile la revizii ,daca cumperi tu toate piesele si te duci cu ele te costa macar mai ieftin sau iti baga ei manopera mai multa pt ca nu le-ai luat de la ei?

                    Comment


                    • Multumesc frumos la toti pt. Urari !!! Ne vedem sambata 24 mai !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • La gammis nu exista asa ceva, au preturi fixe, de exemplu cred ca la ei manopera este 40 de lei nu 50 ca la emilian. Oricum, eu la emilian nu mai calc. Va mai dau un exemplu acum recent. O cunostiinta dea mea a avut accident. Are Dacia Supernova. Pe deviz scria lampa stanga SN si restul. Na azi a venit la mine ca nu-i merge semnalizarea pe stanga. desfac inauntru scot mufa si are un cablaj in intrerior. scot cablajul, surpiza: cablajul era de la stopul de pe dreapta. si facea si scurt de se incingea mufa. Deaia nici nu mergea. Ca sa vedeti ce "meseriasi" sunt ei. Sunt sub orice critica. Cand am facut revizia la 45000 imi explica mascota de la receptie,ca urmatoarea revizie dureaza mai mult (mi-a explicat ce schimba) si la sfarsit imi zice pretul 9 milioane cu manopera. Si la gammis este 7 - 8 milioane
                        Last edited by cristivsb; 23 May 2008, 13:48.

                        Comment


                        • Cati dintre voi sunteti din Medias ca sunt si eu curios ?

                          Comment


                          • @ radu2008 : io-s din medias..A.Dik acum locuiesc in medias...De ce?
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Si eu sunt tot din Medias pt ca ti-am vazut masina pe strada.
                              Last edited by valeriu61; 23 May 2008, 20:47.

                              Comment


                              • Radu2008: Nu-ti face probleme: Am corectat.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google