Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si, am uitat de Septimiu...locul 1 la 1000 W audio!
    Attached Files
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • bravo si lui.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Bravo baietii!! Sunteti THE BEST!!!

        Comment


        • Bravo baieti daca vreti se poate .Ma bucur ca ati participat si ati castigat.
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • Bravo baietii! Sunteti tari!
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Inseamna ca , cu voi m-am intalnit pe drum ...eu mergeam la busteni si voi spre brasov parca .................... Felicitari baieti!!!! Am vorbit si cu voi prin statie parca nu? Intreb pentru ca am vorbit cu v multi loganisti prin statie !!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • da cu noi ai vorbit intre brasov si targu secuiesc, te-am vazut cand ai trecut.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Eram sigur ca baietii nostrii nu vin fara nici un premiu,bravo lor ...la mai multe !
                  sigpic

                  Comment


                  • Dupa cum spuneam " poate sunteti mai apreciati decat acasa"

                    Bravo voua!!!!
                    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                    Comment


                    • bravo, bravo!!!
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • 'ma bucur pentru sibianu si vasile'...cinste lor ,cinste logan club sibiu'

                        Comment


                        • cine a zis ca nu mai traieste Medalion...........
                          ne urmareste din umbra
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • eeee....Nelutu...dupa schimbari de job...e normal sa fie mai retras...dar stati asa...ca isi revine....
                            Asa-i Nelutu?
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • mi'am revenit si am si venit la intalnire'...foarte frumos'

                              Comment


                              • salut. am gasit 2 roti de rezerva noi cu anvelopa continental ecocontact 3 185/65/15 care se vand impreuna la pretul de 400 roni. ideea e ca nu am nevoie decat de una. poate doreste cineva sa se combine la bani si fiecare sa ia cate una.
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google