Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi recomanda careva un loc de montat folie omologata la pret bun la noi in oras,si bineinteles serviciile de calitate,etc,ms.

    Comment


    • Raoulz hai maine la intalnire si iti recomand pe cineva!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • eu am montat folia linga spital pe aleea acces urgente pe parta stanga intre masini pret bun calitate la fel buna este ok.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • tvstar1 unde este firma la care lucrezi tu sa vin sa-mi fac si eu 2 cartele de interfon ca nu mai ma nici una si sun tot la vecni cand vreau sa intru in casa si o sa ma bata astea intro zi
          si nu ma gasit nici o firma la care sa-mi fac si eu cartele de intefon stilu ala veci dreptunghi
          CrAzY_WolF

          Comment


          • ce cod are trimitel la 0740409631 daca am iti aduc la intalnire.
            Last edited by tvstar1; 23 October 2010, 11:06.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • La multi ani ! valeriu61
              sigpic #

              Comment


              • sergiu, multumesc de cartele........ la uni vecini le plac ca sunt albastre dar la unele vecine nu , ca nu sunt mov ,ce uameni.........aaaaa si culmea ca si functioneaza, toate bune , am comandat sampania .........preafericitule .
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • Multumesc Dan dar explicale ca anul acesta se poarta albastru (la cartele).numai bine.
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • salut. imi recomandati pe cineva in sibiu care sa faca insonorizari? pentru usi ma intereseaza.

                    stima!
                    fara

                    Comment


                    • da pe bolo
                      lucreaza bine da nu da randament ca dureaza mult
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • eu n-am facut insonorizare la usi, adica doar pe jumatate :P
                        si cu randamentu...cand fac pentru mine, o fac in timpu care il am...daca ar fi sa fac pentru altul, si sa si castig ceva, atunci se schimba problema...:P
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • martor aprins airbag sofer

                          Originally posted by tvstar1 View Post
                          vino la mine si te rezolv cu airbagul.
                          am vazut acest post si te-as ruga sa ma ajuti si pe mine doar ca eu sunt din oradea. poate imi spui ce-i de facut. eu am avut o tamponare laterala dar airbagul nu s-a deschis doar ca imi apare martorul aprins de atunci.

                          Comment


                          • Originally posted by peti_astral View Post
                            am vazut acest post si te-as ruga sa ma ajuti si pe mine doar ca eu sunt din oradea. poate imi spui ce-i de facut. eu am avut o tamponare laterala dar airbagul nu s-a deschis doar ca imi apare martorul aprins de atunci.
                            Care dintre ele este aprins sofer sau pasager ? Pentru pasager in lateral dreapta bordului este un comutator care dezactiveaza airbagul pentru pasager ,daca nu va trebui pusa pe tester si stersa EROAREA.
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • Are cineva un far dreapta original in stare buna de Logan PH1 ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Andrei, vezi daca poti sa imi aduci sambata ramii aialalti sa ii probez pe aia ca astia cand ii pun se restarteaza calculatoru din 5 in 5 minute, sa vad daca aia mai fac figuri.

                                Ms

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google