Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si precizat ca am vrut sa fie ca la carte. Cum recomanda manualul. Sa vad ce iese. De costat nu m-a costat nimic, dat fiind ca ma cunosc cu seful lor si a apelat si el la serviciile mele. Acum ca a iesit asa nu e vina lui, e vina baietilor.
    Scule nu sunt ca le fura, chef nu au ca sunt salariile mici, in fine, Asa cum am zis, o voi face eu de acum. Din 93 pana acum am economisit multe pachete de tigari pe mai multe masini. Turisme, utilitare, camion. Dar la cele cu caiet de service e mai frumos sa incerci sa il respecti.

    Comment


    • Sa ne "recomanzi" si noua serviceul respectiv, ca sa stim sa-l evitam!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Originally posted by blackufo View Post
        (nu intra si sexul frumos in categoria ,maini curate)



        ASA, ASA :p Daca as avea si eu masinuta in fata blocului, singura mi-as face reparatiile dar cu putin ajutor de la cunoscatori... sau cu manualul masinii langa
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • salutare tuturor, sunt mai nou venit in "Gashca mea" de Loganisti. urmeaza sa fac niste poze cu bijuteria achizitionata si sa le afisez pe forum ca sa intru si eu in randul lumii. cat de curand. insa pana atunci am si eu o intrebare. stie cineva din sibiuul nostru minunat unde se pot reconditiona jante de aliaj? in speranta ca voi primi raspunsuri cat mai multe va multumesc si ma inclin. toate bune
          gidy up horsy

          Comment


          • @valeriu - i-as face rau celui care a intervenit daca iese galagie. de aceea nu am facut nici eu galagie, dar mi-am luat lectia.

            @mihaitd - sunt ovalizate? zgariate? grija mare daca au fost lovite, sa nu aibe fisuri. daca sunt ovalizate in urma unui soc si le duci la recentrat "pe bile" posibil sa apara fisuri in timpul centrarii.

            Comment


            • Originally posted by mihaitd View Post
              salutare tuturor, sunt mai nou venit in "Gashca mea" de Loganisti. urmeaza sa fac niste poze cu bijuteria achizitionata si sa le afisez pe forum ca sa intru si eu in randul lumii. cat de curand. insa pana atunci am si eu o intrebare. stie cineva din sibiuul nostru minunat unde se pot reconditiona jante de aliaj? in speranta ca voi primi raspunsuri cat mai multe va multumesc si ma inclin. toate bune
              Nu sunt sigur daca se ocupa si de jantele de aliaj dar poti incerca la SIGEMO pentru cele de tabla am auzit ca se poate au un fel de rola si le face ca noi...
              Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
              În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

              Comment


              • salut, filmeaza Nicolas Cage la Sibiu filmul Ghost rider 2 , stiiti ceva ?
                sigpic #

                Comment


                • da, a filmat toata saptamana, mai are maine parca si pleaca.
                  Pare de gasca baiatu, sta la hotel continental-forum si baietii l-au laudat.
                  nu am avut sansa sa-l intalnesc
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • pai niste poze,autografe ati luat, vreau sa spun ca acest actor este super
                    sigpic #

                    Comment


                    • Originally posted by adimrv View Post
                      pai niste poze,autografe ati luat, vreau sa spun ca acest actor este super

                      date dreaq de UNGHIE IN GAT si aci ai aparut ? esti ca gripa peste tot te infiltrezi ai auzit si tu de ghost rider ) doar nu vrei si tu un autograf )

                      Comment


                      • Un moderator sal corecteze pe COCALARUL asta ca tare urat vorbeste cu ce ia gresit Adimrv oare ?????
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • )) )) sibianule ia masuri ooo am uitat esti la alba valeriu ia tu masuri ))

                          Comment


                          • or fi prieteni si isi permit.

                            Comment


                            • jantele de aliaj se repara undeva pe str. SCOALA DE INOT ..pe la mijlocul strazii.. dar cu programare,din cate sti eu...........

                              Comment


                              • cocalarul ii tot cocalar si gata.daca ei se cunosc asta nu inseamna ca pe forum vorbim fiecare ca la mahala .
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google