Revelion 2013 - LoganClub Sibiu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revelion 2013 - LoganClub Sibiu

    deci sper ca nu se supara nimeni dar vreau sa deschid acest theard pentru organizarea eventualelor intalniri de sarbatori.
    daca nu e necesar si se va sterge nu ma supar si voi sustine discutia pe discutii generale.

    Deci fratilor ce facem cu revelionul, din pacate eu nu stiu nici o locatie in afara orasului pentru acest eveniment, daca aveti habar hai sa ne hotaram ce facem ca e peste noi.

    Am uitat de o chestie, sunteti de acord sa facem o lista cu membri logan club sibiu si cu zilele lor onomastice asa stim si noi cand e rost de chef si de distractie ca eu cel putin am primit bere la intalnire si dupa aia sa aflu cu ce ocazie.
    Last edited by vyp75; 17 November 2009, 12:03. Reason: Automerged Doublepost
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

  • #2
    Daca ai primit, nici nu mai conteaza de ce!
    Si, la astfel de chestii, te uti sa vezi care e cel/cea pupat/pupata , te duci si tu, pupi si.......sa curga berea!!!
    E o idee buna a domnului Vasile, drept pentru care va primi de la mine o bere! ( cu ocazia ideei pe care a avut-o)
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #3
      Pai parca era odata un tabel nu numele si numerele de telefon ale membrilor. mai adaugati o coloana doua, cu date de nastere si ce mai trebuie.

      Comment


      • #4
        Buna idea cu sarbatorile ar fi foarte frumos sa putem face mundeva prin paltinis
        sau la santa. Eu anu trecut acolo am facut dar nu mai gasesc numaru de telefon dar a fost foarte ieftin inchireria cabanei dar restu am facut noi (mancare bautura muzica)
        CrAzY_WolF

        Comment


        • #5
          deci pentru rev unde credeti vreti sa facem, afara sau in oras la o sala?
          astept propuneri de locatii.
          eu as putea intreba la cantina cfr depou(zingara) dar sa vedem prima data un nr de persoane.
          o lista cu persoanele doritoare sa petrecem impreuna incep eu(in paranteza zilele de nastere):

          vyp75+cosmina (30.12 si 29.11)
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #6
            Zicea NICU-CAN ca are numarul de la santa. il rugam pe el sa sune pentru revelion

            vyp75+cosmina (30 Decembrie si 29 Noiembrie)
            cristivsb+andreeavsb (2 Martie si 19 Iunie)

            Comment


            • #7
              Buna ideea Vasi , era si timpul sa facem ceva in legatura cu revelionul .

              PS : Sa nu uitam de Sfinti (Sf. Andrei, Vasile, Ioan, Niculaie etc.) ca si atunci iara e de beut
              Ca si locatie pentru revelion as prefera o cabana , la Santa daca e cum a zis si Crazy_Wolf , ieftin si fain ar fi cel mai bine , dar daca nu se poate acolo ar fi ok sa inchiriem si altceva.

              vyp75+cosmina (30 Decembrie si 29 Noiembrie)
              cristivsb+andreeavsb (2 Martie si 19 Iunie)
              Bad_Wolf (22 May)
              Last edited by Bad_Wolf; 18 November 2009, 11:20.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Ar fi foarte frumos sa fie undeva la munte la o cabana ceva acum unde gasim dar parerea mea este ca intr-un restaurant nu este as fain.

                vyp75+cosmina (30 Decembrie si 29 Noiembrie)
                cristivsb+andreeavsb (2 Martie si 19 Iunie)
                Bad_Wolf (22 May)
                CrAzY_WolF+nevasta+posibil 2 fete(1 fetita sigur) (27.10/07.01/31.05/?)
                CrAzY_WolF

                Comment


                • #9
                  daca nu intervine nimica sambata merg cu nicu can sa vorbim o cabana la santa, sa vedem ce iese, alte idei sunt binevenite
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #10
                    Ce facem nu mai avem si alte ideii ???
                    vyp75 ai mia ajuns la santa ca ieri am uitat sa te intreb ?
                    CrAzY_WolF

                    Comment


                    • #11
                      nu am reusit
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        o idee'...cine pune casa la bataie'

                        Comment


                        • #13
                          NU cred ca are cineva tupeu
                          Dar totusi ar fi mai frumos la munte sa facem is o bataie cu bulgari un gratar la 12 noaptea pe zapada mama mama deja parca simt mirosu de gratar Eu ma bag la bucatarie(la sfarnait grataru)
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • #14
                            cu zapada din frigideru lu bunica ca iarna asta e cam blanda

                            Comment


                            • #15
                              apropo' vasy' nu ai vb' de cabana de la santa'...'

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google