Revelion 2013 - LoganClub Sibiu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ba da si pica
    azi mai vorbeste cristi cu andrei la un local si mai mai e un restaurant la care mergem maine
    daca aveti alte idei nu fiti rusinosi
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #17
      Deci am fost ieri cu Nicu, Vasi si Ovy si ne-am interesat , concluzia, am gasit cabana de 20 locuri dar vrea 75 milioane pe 4 nopti fara nimic inclus, si inca o cabana une vroia 12 milioane / persoana pentru 3 nopti cu demi-pensiune si masa de revelion inclusa ....... din pacate nu cred ca vrea nimeni astfel de "oferta"
      Tot ieri am cautat prin oras impreuna cu Cristi si Adi si am gasit la pizzeria "La Giovanni" unde putem inchiria pe 2 zile/nopti , sa vedem cat ne cere ca nu a zis inca pretul final dar acolo e ceva sigur .
      Azi am primit un pont si maine o sa ma duc impreuna cu Vasi la restaurantul Adi & Nicole de pe str. Dimitrie Anghel sa vedem oferta, informativ ar fi undeva pe la 150 Ron /pers noaptea de rev.
      O sa revenim cu detalii , oricum voi sa fiti hotarati care vrea si care nu vrea , am facut o lista provizorie si am zis ca suntem undeva pe la 25 persoane,fara colegii de la Brasov care poate vor sa vina si ei cu noi , care vor ....
      sigpic

      Comment


      • #18
        inca o locatie noua, la dora pe dorului sus la etaj 160 ron de persoana, dar muzica e pusa de fratela deci super fain, astept pareri
        sunt circa 80 de locuri.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #19
          Deci pana acum avem trei (3 in plm ) locatii :

          1. Pizzeria LaGiovanni - pe Calea dumbravii - pretul il vom afla zilele astea (noaptea de revelion + continuare)
          2. Restaurant Adi & Nicole - langa fostul CRD vizavi de sala Transilvania - (noaptea de revelion) pretul il aflu maine cand merg cu Vasile sa ne interesam exact
          3. Restaurant Dora (noaptea de revelion ) pret 160 ron/ persoana
          Va rog sa va dati cu parerea si eventual sa veniti cu oferte !!! Haideti sa ne mobilizam !!!
          Last edited by Bad_Wolf; 2 December 2009, 16:59.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Eu zic sa vb si cu colegi de la bv sa vedem ce gasesc si ei la cabane pe acolo ca asa o ramas si daca nu se gaseste nimic mergem la unul din restaurantele de mai sus
            CrAzY_WolF

            Comment


            • #21
              greu cu cabanele, sub 1200e nu gasesti nimica
              ovy a gasit una vizavi de alpin la curmatura cu 1200e 3 zile
              18 locuri de dormit si de chef intram toti
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #22
                A gasit tata o casa de inchiriat in Medias, cu etaj, 2 dormitoare, bucatarie, living, alea-alea... Credei ca i-ar deranja sa faca 200-300 de euro de Rev? Si am iesi suuuper ieftin... Asta daca nu credeti ca va fi cam inghesuiala...

                In ideea asta am putea cauta si pe la agentiile imobiliare niste case mari, fie de vanzare (dar deja goale), fie de inchiriat...
                Last edited by ReBe; 2 December 2009, 22:03.
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • #23
                  Pentru revelion propun Concurs de Karaoke , dar musai dupa cateva shoturi de tequila si mai gasim noi cate ceva pe langa
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Update trist: Oamenii respectivi cauta pe cineva ca sa intretina casa, sa nu stea goala - de acolo si pretul asta ridicol de mic (150 e/luna). Pun pariu ca nu s-ar baga la asa ceva, chiar si cu contract scris. Dar ideea ar putea sta in picioare - oricat de improbabil ar fi sa gasim ceva convenabil.
                    [Abia acum mi-a raspuns tata la telefon]
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • #25
                      Am gasit vila asta http://www.turistinfo.ro/sura_mica/c...ea-c43613.html costa 1000 euro / 3 nopti .............. vreti ?????? hai sa ne hotaram repede !!!!!

                      " Ofer 3 camere cu 24 locuri 3 nopti si sala de mese pentru revelion 2010 camerele sunt dotate cu bai propri, tv, frigider in aceias curte cu vila care se vede pe sait(vom introduce citeva poze)pret 1000 Euro

                      Capacitate: 31 locuri in 9 camere"

                      Inca o oferta , aici nu am sunat dar pare interesant : http://www.turistinfo.ro/lotrioara/c...cu-c41957.html
                      Last edited by Bad_Wolf; 3 December 2009, 16:48. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        La lotrioara la voicu am mai fost de cateva ori in facultate. Este f fain. recomand.

                        Comment


                        • #27
                          Foarte fain bv Bad_Wolf eu sustin idee cu cabana sin u este un pret mare la cati o sa fim dar trebuie a hotaram cat mai repede
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • #28
                            Deci domnilor am fost cu Cristi la Pizzeria La Giovanni si pretul final este de 1700 ron pentru 2 nopti .
                            Mai avem cele 2 cabane/vile care le-am prezentat mai sus in postul #25 , aveti linkurile catre siteul de prezentare , pretul la prima este de 1000 E pentru 3 nopti si la cea de pe Valea Lotrioarei aflam un pret maine cand va suna Cristi.


                            Va rog frumos sa ne mobilizam si sa facem o lista cu cei care vor PRECIS sa vina , frumos ar fi sa facem la cabana unde avem loc sa ne desfasuram in voie.
                            Deci as vrea sa facem o lista sa stim exact cine vine si in functie de asta analizam ofertele !!!!!!!!!

                            De exemplu la cabana cu 1000 E o sa vina aproximativ 120 ron / persoana + bautura si macare undeva la un maxim 200 ron /persoana, eu zic ca e bine pentru 3 zile !!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              lista pentru rev
                              1.vyp75 + cosmina
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #30
                                Din nou sustin ideea cu cabana este foarte ieftin si mult mai fain decat inchisi intr-un restaurant acuam vedem dar cum zice andrei mai intai treuie facuta rapid o lista

                                P.S. : Grabitiva mai sunt putien zile pina la rev. .
                                CrAzY_WolF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google