8 ANI DE LOGAN CLUB SIBIU In 13.01.2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Botosani-ul va ureaza LA MULTI ANI!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • La multi ani Sibiu!

      Bucurestiul va doreste un mare, mare si rasfatat La multi ani!
      si sa ne auzim, sa ne vedem cu bine peste tot!.
      Traiasca Sibiu, traiasca Loganarii!

      lipsa text

      Comment


      • Multumim din inima dragi colegi!
        Sa speram ca si peste 50 de ani sa ne uram la fel!
        Inca o data, va multumim ca sunteti alaturi de noi !!!!!!!!!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • va multumim si va asteptam la o bere sambata la ora 16
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Daca nu era criza, cu siguranta sambata eram la intalnire. Eram elementul surpriza.

            Asa ca va spun acum "La Multi Ani!!!!!" si la cat mai multe intalniri.

            Ne vedem la Brasov.

            Comment


            • "La Multi Ani!" acum la implinirea a 3 anisori, pentru LoganClub Sibiu, sa ne traiesti si sa ai tot mai multi membrii de calitate ca si pana acum!

              Multumiri tuturor pentru urari si va anuntam ca sambata de la ora 16, la locul de intalnire, vom sarbatorii dragul nostru club. Va asteptam!
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • La multi ani si din partea mea ardelenilor...la mai multe
                sigpic

                Comment


                • La multi ani si din partea mea! Abia astept sa va revad!!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • La multi ani LOGAN CLUB SIBIU!!! Toate cele bune tuturor!!

                    Comment


                    • La multi ani!

                      Comment


                      • La multi ani Logan Club Sibiu!!!
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • Din partea membrilor LC Mioveni, cat mai multe intalniri fara numar si sa fiti sanatosi si voinici care restul vine de la sine...La multi ani!!!!
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • La multi ani tuturor membrilor Logan Club Sibiu ,tuturor prietenilor din club ,si sa ne traiti santosi ,voinici si cu multe bucurii,si nu uitati ...esenta clubului este prietenia , deci LA MULTI ANI !!!!
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Multumim tuturor care ati fost si sunteti alaturi de noi!
                              Azi, am sarbatorit si 3 ani de LOGAN CLUB SIBIU!
                              Atmosfera faina, de petrecere, glume, farse....misto-uri.....si multe "firelesuri" Sau...."blututuri" sau "buzuri".....???
                              Nu mai conteaza, conteaza ca a mai trecut 1 an , si clubul nostru incepe sa mearga singur......
                              Tin sa felicit toti membrii sibieni, care prin aportul si sustinerea lor, am reusit impreuna sa cladim o comunitate cu totul si cu totul speciala ( de unitate) si care sper sa nu se destrame niciodata!
                              Surprizele acestor 3 ani o sa vina.....dar pe rand!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Eu nu vreau sa par papagal deci colegul nostru a spus exact ce doream si eu sa spun, asta este a fost mai rapid .Dar tin sa multumesc la toti colegi indiferent din ce localitate sunt ei .O seara frumoasa LoganClub Romania. P.S Absent la pompa .

                                vrem pozele nu mai am rabdare
                                Last edited by tvstar1; 16 January 2011, 11:22. Reason: Automerged Doublepost
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google