Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Concursul a fost organizat de AS Tuning in colaborare cu politia romana,(circulatie) si aeroportul Sibiu.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • merci valeriu , esti un om de nota 11 !! voi mai veni , septimiu (amic) nu prieten a nu se intelege gresit )
      Its just a car ...

      Comment


      • tare asta cu "amic" - a nu se intelege gresit
        Pai noua ne era clar ca este unn amic de-al tau.......super tare colega1
        Apropo.....pune si tu pozele care le ai!!!!
        Bafta multa si te mai asteptam pe la noi!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • nu am poze doar de la curse si ceva filmulete , o sa le pun
          pai stiu ca voi sititi ca e amic .. dar restu poate nu ...)
          Its just a car ...

          Comment


          • scuze de OT
            Asa e la noua generatie... nu sunt in stare sa faca diferenta intre "prieten/a" si "iubit/a". Daca intotdeauna o/un iubita/iubit e neaparat si prietena/prieten, nu neaparat o/un prietena/prieten este si iubita/iubit sau amanta/amant...
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Bine Radule, am corectat pentru ca sa nu apara interpretari. Sti ca noi avem o deviza: "aici suntem toti prieteni". Acum ma gandesc ca poate din interpretarea sensului ei, multi au ezitat sa vina la intalnirile noastre! Ar trebui sa o schimbam in: "aici suntem toti amici"
              Last edited by valeriu61; 22 March 2009, 18:23.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • )) asta e tare valeriu , oricum eu glumeam sper sa nu se supere careva , m-am simbit bine la voi ;) oameni de nota 11
                Its just a car ...

                Comment


                • ....nu....."amici de nota 11"!
                  Pui si tu pozele alea odata?
                  Si sa-mi spui cu bordul cum ramane....!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • bandean_radu asta e id`u de mess
                    bordul imi ramane asa nu mai schimb si alea alea ca nu ma incanta cu nimic , cine stie poate odata o sa imi para rau ) dar nu cred
                    poze de la intalnire nu am doar ce am facut la liniute la sibiu , o sa le atasez vineri ca azi nu am avut vreme ca nu am fost acasa si acum sunt la tg mures nu lei mai am nici pe stick parca , o sa ma uit maine
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                      Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • am incercat si nu pot sa intru pe pagina de mai sus.
                        alti au reusit sau tot aceasi problema?
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment



                        • intra pe sectiunea de calatorii si intalniri membrii si apoi la intalniri nationale. o sa il gasesti acolo.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • ReBe, am uitat sa te intreb ce becuri ai in plafoniera?
                            Am luat si eu astazi unele de la Iony, 12v/5w si sunt foarte slabe, se vede mai bine cu acelea galbui originale de fabrica.
                            Spunemi te rog de cara ai sa cumpar si eu ca astea sunt varza.
                            Am pus unul pe pozitie la numar si lumimeaza numai jumate fata de acela vechi.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • vyp75, intre noi fie vorba,ReBe n-are nici masina, decat cea a lui bolo( B 61 SIX), deci in plafoniera nici nu incape vorba
                              In plafoniera sunt becuri cu leduri, costa vreo 30 lei setul, si intradevar numai bolo te poate rezolva cu chestia asta........

                              Lista pentru sambata....
                              1.sibianul
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • sibiene...B 41 SIX...nu 61...
                                oricum, ledurile din plafoniere le am de la o intalnire vw din germania, de la un stand turcesc
                                se gasesc si pe la noi asa ceva, e o placa cu mai multe leduri pe ea, si are mai multe socluri pentru diferite tipuri de becuri...
                                Life is short...play more!
                                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google