Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bucuria Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului imi ofera prilejul de a va adresa voua, familiei si celor dragi, cele mai sincere urari de sanatate, fericire, impliniri si sa primiti binecuvantare cu Lumina in suflet, gand si cuvant, asa cum luminata este Sarbatoarea Pastelui!
    sigpic

    Comment


    • "Logan Club Ploiesti" va ureaza un Paste fericit, sanatate si tot ce va doriti !!!
      sigpic

      Comment


      • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
        Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT

          Colegi dragi va astept la vara la mare si sa ne vedem sanatosi

          Va saluta junioru' de la LC Constanta

          Comment


          • imi asum responsabilitatea in mai mare sau mai mica masura de a raspunde tuturor cluburilor care au trimis cu ocazia Sfintelor Sarbatori Pascale ,mesaje si urari de bine ,va multumim in numele clubului Sibiu si va dorim din toata inima SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi si binenteles de membri cluburilor . ati hotarat dragi colegi ? ne intalnim la Tichi ?
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • Multumim pentru urari, tuturor celor care ne-au trimis. Va dorim si noi Sarbatori Fericite!

              Intalnire LoganClub Sibiu, (NR.16-2009)din 18 aprilie 2009, (NR.63)

              Vreme deosebit de frumoasa, prezenta numeroasa:
              sibianul + Grati + Printesa, bolo, ReBe, Bad_Wolf, vyp75, cristivsb, Bebel, Claudiu31, jac, tokragua, ovy22@, valeriu61.

              Intalnirea va continua, cu deplasarea la biserica din Tichindeal, pentru a participa la slujba de inviere! Ne intalnim la ora 23, la independenta 2, (depozitul CocaCola, iesirea spre Agnita)
              Da, blackufo, ne intalnim la Tichindeal. Pana acum suntem cam 12 persoane care vom veni.
              Attached Files
              Last edited by valeriu61; 18 April 2009, 21:13.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Mda... imi pare rau ca n-am putut sa stau mai mult, dar recuperam deseara!
                Din ce in ce mai numeroase intalnirile noastre, ceea ce e numai de bine!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Logan Club Bucuresti va doreste ca in aceste zile : Bucuria sa vina din lucruri marunte, linistea sa vina din suflet, lumina sa vina din inima fiecaruia! Sarbatori Pascale Luminate!
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • suntem martori la un eveniment inedit,si stirea asta se poate difuza in toata tara ,singurul Logan Club din Romania ,adica cel de la SIBIU,si-a reunit aproape toti membri si au luat parte la slujba de inviere de la ,,MANASTIREA TICHINDEAL ,,sunt bucuros sa fac parte din acest club ,inca o data am simtit ca toti din grupul prezent la Invierea Domnului ,sunt niste prieteni adevarati.multumesc .........
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • blackufo, eu cel putin m-am simtit la fel de bine ca tine. Ne pare rau ca au fost membri care au lipsit, ne-am gandit bineinteles si la ei si speram ca urmatoarea ocazie sa n-o ratam si sa ne impartim cu totii asemenea momente.
                      Hristos a inviat!
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • HRISTOS A INVIAT!

                        Intalnirea noastra de ieri, a continuat cu prezenta la slujba de inviere, de la manastirea Tichindeal (aprox. 30 Km. de Sibiu, spre Agnita), unde am fost prezenti (din LC Sibiu), 15 persoane. A fost foarte frumos, sunt mandru de voi!
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Chiar ma bucur ca m-am inscris in LC ca am dat aici numai de oameni de nota 10. M-am simtit extraordinar cu voi aseara si la cat mai multe escapade de genul asta. Sa aveti o zi cat mai faina. Aa, era sa uit HRISTOS A INVIAT.
                          Last edited by valeriu61; 21 April 2009, 11:27.

                          Comment


                          • HRISTOS A INVIAT..........pentru cei care vor intra pe forum!
                            ADEVARAT A INVIAT pentru cei care au urat !
                            Dragi prieteni, tin sa va anunt ca imi cer scuze ca am omis sa va spun ca slujba este in aer liber, dar dupa cum ati vazut, zic eu, a fost frumos!
                            Multumesc tuturor membrilor din LC SIBIU care au dat curs propunerii de a merge la Tichindeal, si sper ca v-ati simtit bine! MOBILIZARE GENERALA! BRAVO NOUA TUTUROR!
                            Unde este lumea civilizata, toate lucrurile merg de la sine!
                            Sa aveti sarbatori fericite alaturi de cei dragi!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Hristos a Inviat!

                              Logan Club Roman

                              Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
                              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Adevarat a inviat ..si multumim
                                am vazut un logan cu nr SB xx LYV vi se pare cunoscut ? parca era ceva inchis la culoare cu stopurile stock fumurii
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google